Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity
Czyli piszesz to co masz na bilecie, jak złotówki to zaznaczasz PLN, jak korony to zaznaczasz CZK. A jak masz na bilecie jedną i drugą walutę to już jakiejś większej różnicy nie robi co zaznaczysz.
Odpowiedz

Aha, no bo właśnie mam 2 przykładowe bilety i tam są 2 waluty, ale jak tak mówisz że obojętna no to ok.

[Obrazek: 11419914.jpg]

Hmm.. za 2,5h wyjazd - w porę ogarniam :lol:

Trzymajcie kciuki ;-D
Odpowiedz

Pierwszy raz wezmę udział w badaniach. Mój plan:
-poc. 65200, odj. Wrocław Gł. 17.11 godz. 22:13, przyj. Gdynia Gł. 18.11 godz. 8:20;
-poc. 56201, odj. Gdynia Gł. 18.11 godz. 21:18, przyj. Wrocław Gł. 19.11 godz. 6:40;
-poc. 65200, odj. Wrocław Gł. 19.11 godz. 22:13, przyj. Gdynia Gł. 20.11 godz. 8:20;
-poc. 56201, odj. Gdynia Gł. 20.11 godz. 21:18, przyj. Wrocław Gł. 21.11 godz. 6:40.
Gdzie znajduje się baza pracowników IC w Gdyni?
Odpowiedz

Czas na kolejny raport z badań frekwencji ;-D Przeraża mnie brak wyobraźni przy planowaniu obiegów: np. "Hańcza" na 1 ankietera, co w jakikolwiek dzień tygodnia jest niewykonalne żeby wszystko spisać. Efektem jest to, że prawdopodobnie będzie konieczna powtórka i cięcia kosztów nie wyjdą ARC na dobre. Mnie od 19:37 czeka sąd ostateczny w "Esperanto" czyli ostatnie połączenie Białegostoku ze stolicą. Mam nadzieję że pasażerowie wybrali jednak wcześniejsze pociągi :-P
Odpowiedz

Dziś jechałem BGE z Berlina do Poznania. We Frankfurcie wsiadła polska załoga wraz z ankieterami. Oczywiście mój bilet został sprawdzony, ale NIE został w ogóle spisany przez ankietera do ankiety. Dziwne...
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

Dzwoniła do mnie dzisiaj kobieta z realizacji badań ARC i DO WSZYSTKICH ANKIETUJĄCYCH:
Cytat:Wartość liczbowa, którą wpisujemy w SMS'ach wysyłanych PO wyjściu z badanego pociągu oznaczają liczbę PASAŻERÓW (nie biletów lub ankiet, gdyby ktoś pisał któreś z tych).
Sam miałem początkowo zagwozdkę, bo instrukcja oczywiście jasno tego nie określa, a nawet w jednym miejscu jest napisane "ankiet" (co można rozumieć jako 4 bilety)...
Odpowiedz

Mimo że jutro powinny skończyć się badanie frekwencji to myślę, że będzie to dopiero początek. Bardzo dużo pociągów było na jednego ankietera i w tym przypadku w 99% pociągach jednoosobowych nie było możliwe wyrobić się ze wszystkim. Dostałem też info od koordynatorki że anulowane zostały badania na pociągach EC, powód powyżej. Chyba nie wyjdą na plus po zakończeniu badań. Chytry dwa razy traci ;-D
Odpowiedz

siwek755 napisał(a):liczbę PASAŻERÓW (nie biletów lub ankiet, gdyby ktoś pisał któreś z tych).

I co ten bidny ankieter ma zrobić, jeszcze raz przejrzeć wszystkie ankiety i pracowicie posumować liczby pasażerów na poszczególnych biletach?

To jeszcze głupsze, niż IPSOSowe wymaganie by ręcznie numerować każdy arkusz.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Po prostu trzeba mieć wprawę, mi ustalenie że na 21 ankietach wyszło 151 pasażerów zajęło 70 sekund Wink
Odpowiedz

Pendolino napisał(a):Mimo że jutro powinny skończyć się badanie frekwencji to myślę, że będzie to dopiero początek.
Jutro? Przecież badania trwają dwa tygodnie - od 16 do 30 listopada. :-| ?
Chyba, że w innych regionach jest inaczej niż w krakowskim, ale wydaje mi się, że badania są prowadzone równocześnie w całej Polsce.
Pendolino napisał(a):Dostałem też info od koordynatorki że anulowane zostały badania na pociągach EC, powód powyżej.
A co z takimi ankieterami? Dostaną pieniądze..? Wina raczej nie leży po ich stronie, bo tak jak pisałem - to w instrukcji są niejasności, a nawet błędy.

psim napisał(a):To jeszcze głupsze, niż IPSOSowe wymaganie by ręcznie numerować każdy arkusz.
Te SMSy po badaniach to dodatek... Ręczne numerowanie arkuszy też tu obowiązuje :-P
Odpowiedz

siwek755 napisał(a):A co z takimi ankieterami? Dostaną pieniądze..?

A jak to sobie inaczej wyobrażasz? Myślę że firma która pozwoliłaby sobie na zrobienie w takiej sytuacji ankieterów w konia nie miałaby później lekkiego życia.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Zasadnicza część badań miała się skończyć wczoraj. Do 30 listopada miały być ewentualne poprawki, związane z jakimiś błędami w liczeniu, etc.
Pieniądze dostaną oczywiście, ale za to co przejeździli. Jak ktoś powiedzmy miał jechać 20 listopada EC i mu to wcześniej anulowali, to kasy nie dostanie...
Odpowiedz

siwek755 napisał(a):Dzwoniła do mnie dzisiaj kobieta z realizacji badań ARC i DO WSZYSTKICH ANKIETUJĄCYCH:
Cytat:Wartość liczbowa, którą wpisujemy w SMS'ach wysyłanych PO wyjściu z badanego pociągu oznaczają liczbę PASAŻERÓW (nie biletów lub ankiet, gdyby ktoś pisał któreś z tych).
Sam miałem początkowo zagwozdkę, bo instrukcja oczywiście jasno tego nie określa, a nawet w jednym miejscu jest napisane "ankiet" (co można rozumieć jako 4 bilety)...
Mają tam burdel, bo kobieta z centrali ARC mówiła przez telefon o liczbie pól ankietowych.
Odpowiedz

liczba w SMS to liczba osób - OSTATECZNIE
Odpowiedz

semaforek napisał(a):
siwek755 napisał(a):Dzwoniła do mnie dzisiaj kobieta z realizacji badań ARC i DO WSZYSTKICH ANKIETUJĄCYCH:
Cytat:Wartość liczbowa, którą wpisujemy w SMS'ach wysyłanych PO wyjściu z badanego pociągu oznaczają liczbę PASAŻERÓW (nie biletów lub ankiet, gdyby ktoś pisał któreś z tych).
Sam miałem początkowo zagwozdkę, bo instrukcja oczywiście jasno tego nie określa, a nawet w jednym miejscu jest napisane "ankiet" (co można rozumieć jako 4 bilety)...
Mają tam burdel, bo kobieta z centrali ARC mówiła przez telefon o liczbie pól ankietowych.
Mi mówili jednoznacznie o liczbie osób, później jeszcze raz się upewniłem i tak - liczba osób.
Jaro

Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 979 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 341 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 451 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2013 Elektronik 200 58 174 19.03.2014, 21:00
Ostatni post: delfin95
  Kujawsko-pomorskie: badania frekwencji i ankiety psim 9 4 935 12.05.2012, 16:21
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.