Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity
Posiada ktoś numer telefonu do osoby odpowiedzialnej za badania z Katowic? Jeśli tak to proszę o przesłanie na PW.
Odpowiedz

Wy tu piszczcie o kolejny ankietach, a Wrocław za sierpień jeszcze nie wypłacił dzisiaj mija 82 dzień. Dzwoniłem do Wrocławia w poniedziałek to babka poprosiła żebym podał jeszcze raz nr konta to postarają się szybciej wypłacić. Oni mają jakiś burdel w tym biurze czy jaki ch. Pytanie kto jeszcze nie dostał kasy za Sierpniowe ankietowanie.
ScottyRail
Odpowiedz

Nie ma to jak Kraków i porządny koordynator. U nas kasa była 27 września. 8-)
Odpowiedz

Scotty,
Ja też z Wrocławia nie dostałem przelewu. Firma niestety zawsze z opóźnieniem wypłacała, co nie zmienia faktu, że tym razem troszkę to za długo trwa

[ Dodano: 2012-11-13, 08:49 ]
I czy ktoś z forum planuje jazdy z wrocławskiego rejonu? Jakieś stawki już oficjalnie są podane?
Odpowiedz

A jak się nazywa firma realizująca badania IPSOSu we Wrocławiu? Amber Gold może? :-P
Warszawa też bardzo sprawnie wypłaca, tylko czasami trzeba się przypomnieć.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Jeśli chodzi o stawki, przynajmniej w Warszawie:
-10zł/h jazda
-5zł/h postój (oczekiwanie kolejny pociąg do spisywania)

Czyli jednostronne ogryzki całkowicie się nie opłacają. Jeśli jest jakaś kilkugodzinna traska z długim oczekiwaniem na powrót to nawet da się wyciągnąć większe wynagrodzenie niż za analogiczną trasę w badaniach sierpniowych. Najbardziej to się na śląsku opłaca jak pociąg się toczy 20 km/h z okazji szkód górniczych :-P
Odpowiedz

We Wrocławiu standardowe stawki, tak od 100 złdo 140 zł za dalekobieżne pociągi z "nocowaniem". Co do firmy z Wrocławia w kwestii sierpniowych badań to niestety, jedyna wada tej firmy, długo się czeka;]
Odpowiedz

Mam już traskę zaklepaną, organizacji do tej pory nie będę szerzej komentował. Najpierw nikt nic nie wie, potem na hura. Trasa Warszawa Zachodnia 8:55 - Białystok 11:52/19:37 - Warszawa Zachodnia 22:29 TLK "Esperanto" 16-18.11.2012 Do zobaczenia na szlaku ;-)
Odpowiedz

Heh, a w IPSOSIE (przynajmniej w Krakowie) 1 sierpnia (badania zaczynały się 23) każdy miał na mailu dokładny grafik ze stawkami. Wiadomo, że później zachodziły jeszcze zmiany ale koordynator nad wszystkim panował.
Odpowiedz

I kaska była po miesiącu Smile
Odpowiedz

Zgadzam się - współpraca z koordynatorem Krakowskim była naprawdę bezproblemowa.

// Swoją drogą jutro po 10 mam spotkanie z osobą z ARC i wstępnie biorę 3 trasy.
Póki co, w pewnym sensie nieciekawie... (przykładowo - TLK Ustronie w 1 ankietera :-O ?)

Szczegóły napiszę jutro.
Odpowiedz

Miejmy nadzieję, że przetarg na następne badania wygra porządna firma czyli IPSOS. Kolega zauważył pewną prawidłowość: IPSOS robi 2 badania, potem jedno inna firma, potem znowu IPSOS 2 badania i potem przerwa...
Odpowiedz

No to już wypatruję Ipsos'u skoro tak piszesz.. :-P

Co do ARC to dodać mogę jeszcze, że w ciągu 2-tygodniowego badania (nie wiem czy we wszystkich okręgach), ale przydzielanie tras w okręgu Krakowskim ma dość specyficzny charakter i nie ma do końca wolnego wyboru... :-|

Przykładowo - chcesz jakąś trasę która z pewnych względów Ci odpowiada - w "pakiecie" dostajesz jakąś nockę oraz trasę z reguły omijaną szerokim łukiem przez ankieterów...

Wstępnie mam Jadwige, Silesie i Ustronie.. właśnie w pojedynkę, co mnie przeraża...
Jutro mam spotkanie i postaram się wyjaśnić parę spraw i dowiedzieć więcej.
Odpowiedz

Ło matko. To w IPSOSIE jest raj, zresztą skoro jeździłeś to wiesz, ale napiszę dla innych. Koordynator najpierw przysłał nam czysty wykaz tras ze stawkami poprosił nas o podanie do 5, które nas interesują. Starał się układać grafik według naszych preferencji, oczywiście od razu uprzedził, że nie może na 100 % zagwarantować, że dostaniemy to co chcemy, aczkolwiek nie wiem czy były przypadki, że ktoś nie dostał (tu musieliby się wypowiedzieć inni). Jeśli ktoś chciał jeździć z konkretną osobą to również mógł to podać i było to uwzględniane. Priorytety miały zgłoszenia na całe 5-dniowe trasy, jednak jak ktoś mógł jeździć krócej to też coś się dla niego znalazło. 1 sierpnia czyli na ponad 3 tygodnie przed rozpoczęciem badań każdy miał już grafik na mailu. Oczywiście w ciągu tych 3 tygodniu niektórym zdążyło np. coś wypaść więc na jego miejsce wskakiwał ktoś inny. Nie było także problemu jeśli chodzi o wymienianie się trasami z innymi ankieterami (np. ktoś nie chciał 5 jeździć tego samego pociągu to się zamienił na 2 dni z kimś innym), generalnie swoboda. Jeśli chodzi o odbiór materiałów to też nie narzucono nam konkretnego terminu, tylko każdy mógł przyjść wtedy kiedy mu pasowało (dzięki temu nie musiałem sobie robić extra wycieczki do Krakowa tylko przyjechałem dzień przed badaniami i wszystko załatwiłem). No i po miesiącu kasa już była na moim koncie. ;-)
Odpowiedz

siwek755 napisał(a):No to już wypatruję Ipsos'u skoro tak piszesz.. :-P

Co do ARC to dodać mogę jeszcze, że w ciągu 2-tygodniowego badania (nie wiem czy we wszystkich okręgach), ale przydzielanie tras w okręgu Krakowskim ma dość specyficzny charakter i nie ma do końca wolnego wyboru... :-|

Przykładowo - chcesz jakąś trasę która z pewnych względów Ci odpowiada - w "pakiecie" dostajesz jakąś nockę oraz trasę z reguły omijaną szerokim łukiem przez ankieterów...

Wstępnie mam Jadwige, Silesie i Ustronie.. właśnie w pojedynkę, co mnie przeraża...
Jutro mam spotkanie i postaram się wyjaśnić parę spraw i dowiedzieć więcej.

:-o :-o Jakim cudem się skontaktowałeś z koordynatorką w Krakowie? :-O
RJ 2011/2012 - 16253 km
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 877 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 243 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 303 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2013 Elektronik 200 57 109 19.03.2014, 21:00
Ostatni post: delfin95
  Kujawsko-pomorskie: badania frekwencji i ankiety psim 9 4 870 12.05.2012, 16:21
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.