Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie frekwencji 2012 - Ipsos/PKP Intercity
siwek755 napisał(a):Doszły mnie słuchy że jeździ się pojedynczo.. Ktoś coś o tym więcej wie?

Też tak słyszałem, ale poczekajmy na pewne info.
Odpowiedz

Najprawdopodobniej we wtorek będę się widział z koordynatorką z Krakowa także dam znać..
Odpowiedz

Czy ona wie coś więcej niż jej szefowa ze Śląska? Bo na Śląsku twierdzą że będą wiedzieli dopiero 8 listopada.
Odpowiedz

W Warszawie też twierdzą żeby dzwonić dopiero w środę czy czwartek. Wtedy dopiero mają cokolwiek wiedzieć. Wzorowa organizacja pracy :lol:
Odpowiedz

Czyli wszystko na ostatnią chwilę. To już letnie badania były lepiej zorganizowane.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

Z opóźnieniem, ale w końcu się uporałem. Zapraszam do lektury relacji z sierpniowego ankietowania: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kolejomania.rail.pl/ank.html">www.kolejomania.rail.pl/ank.html</a><!-- w --> Postarałem się opisać tam najciekawsze zdarzenia i najciekawsze osobowości (głównie wśród drużyn) z jakimi się spotkaliśmy. Relacja jest też jak zawsze w dziale "Kolejowe wyjazdy i kółeczka" więc można komentować. ;-)
Odpowiedz

Niestety może to być jedne z gorzej przygotowanych badań. Po pierwsze pomysł o jeździe w pojedynkę, może to i by przeszło, ale nie na trasach typu Wrocław-Gdynia, Szczecin-Przemyśl i inne takie rzeźnie. No i druga kwestia: obiegi ankieterów poukładane bez namysłu, jakiegokolwiek postarania się efektywnego ułożenia tras itd. co by pozwoliło na uniknięcie kwiatków w stylu Wrocław-Lublin-Wrocław i godziny pracy 4.13-0.50, albo jazda luzem do Warszawy 7 h po swój pociąg, że nie wspomnę i kwiatkach typu Zamość-Zielona Góra badanego na całej relacji( zgrzewka piwa dla tego który mi powie co robić 6,7 h na stacjach zwrotnych, gdzie nie ma gniazda IC i socjalu). Na temat stawek się nie wypowiadam, bo nie są jeszcze znane, ale jeżeli będą chociażby o 10 % gorsze niż poprzednie ot będzie bardzo kiepsko
Odpowiedz

Dowiedziałem się dzisiaj u źródła. Będzie się jeździło po dwie osoby. Tylko jakieś mniej frekwencyjne pociągi mają być w pojedynkę. Odnośnie obiegów nie pytałem, ale w pełnych relacjach się jeździło kiedyś i było dobrze.
Odpowiedz

W warszawskim "okręgu" dalej nikt nic nie wie. O ile w mniejszych okręgach jak mają po 5-8 obiegów już z tego co wiem jest to jako tako ogarnięte to Warszawa chyba przerasta ich umiejętności :lol: Jak zwykle musiała wyjść najniższa cena w przetargu :-| Jak mi się uda załapać to będzie niezła jazda :-P
Odpowiedz

Do listy "grzechów" listopadowego badania dorzucam brak możliwości skontaktowania się z koordynatorką z Krakowa :-( Od 3 dni nikt nie odbiera...
Odpowiedz

Dzwoń do Katowic i powiedz że chcesz jeździć z Krakowa, to ta sama firma.
Odpowiedz

Dzwoniłem do Lublina i powiedziałem, że chcę jeździć z Krakowa do Lublina. Niby to ta sama firma ARC Rynek i Opinia, ale Pani zaproponowała mi jedynie jazdy Z Lublina do Krakowa (dojazd do Lublina na swój koszt). Natomiast w przypadku chęci jazd z Krakowa muszę kontaktować się z koordynatorką w Krakowie, z którą jednak z nieznanych przyczyn nie ma kontaktu... Telefon nie odpowiada, a sam numer zweryfikowałem zarówno w firmie jak i u innej koordynatorki, także nie ma szans że mam niepoprawny... :-(
Odpowiedz

A przeczytałeś post wyżej ?
Odpowiedz

Przeczytałem, ale widzę post, że " to ta sama firma", ale tak samo "ta sama firma" ma przedstawiciela w Lublinie i jakoś nic mi się nie udało zdziałać.

semaforek chodziło Ci może, że koordynatorka z Katowic obsługuje okręg także Krakowski?
Bo to zmieniałoby postać rzeczy.. Aha i można kogoś z Was prosić więc o kontakt telefoniczny "z" Katowicami na PW?
Odpowiedz

ARC to firma, która ogólnie zajmuje się badaniami i ma swoich podwykonawców na różne regiony. W przypadku Katowic i Krakowa jest jeden i ten sam podwykonawca i o to chodziło Semaforkowi.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Badanie frekwencji PKP Intercity 2016 Ostry548 14 4 985 23.08.2016, 19:27
Ostatni post: mixer
  Badania frekwencji 2015 Gżągal 14 6 344 12.08.2015, 19:57
Ostatni post: Krzychu191
  Badanie frekwencji 2014 Dudzio 22 8 466 05.12.2014, 16:39
Ostatni post: Tomasz K.
  Badanie frekwencji 2013 Elektronik 200 58 257 19.03.2014, 21:00
Ostatni post: delfin95
  Kujawsko-pomorskie: badania frekwencji i ankiety psim 9 4 938 12.05.2012, 16:21
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.