Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupić podkłady kolejowe?
#1
Potrzebowałbym 10 drewnianych podkładów kolejowych. Wiem, że kiedyś kolejarze mogli kupować i później pchali to dalej. Ale teraz? Czy jest jakaś osoba, która odpowiada za sprzedaż 'kowalskiemu'?
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#2
Allegro panie! tam jest wszystko! ;-D
http://allegro.pl/listing.php/search?cha...al=7&pay=0
Odpowiedz

#3
Wiem wiem. Tyle, że chcę z mojej okolicy żeby przyoszczędzić na transporcie. Zresztą, tego to nawet kurier nie weźmie. Dlatego transport mam swój i tylko podjeżdżam kilka kilometrów na stacje, ładuje i do domu.
Dlatego tak myślę czy jakoś te podkłady należą do stacji danej czy do kogo?
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#4
loony napisał(a):chcę z mojej okolicy żeby przyoszczędzić na transporcie
nie czytasz uważnie ofert!
Cytat:Zapewniamy bezpłatny transport i rozładunek do klienta min.50 sztuk
na terenie miast :Wrocław, Poznań i okolice.
jak się potargujesz to za niewielką opłatą przywiozą Ci i dziesięć sztuk...
http://allegro.pl/podklady-kolejowe-kora...39816.html
Odpowiedz

#5
loony zrobię malutkiego off topa, ale ciekawość mnie zżera - po co ci podkłady kolejowe? :-D
Odpowiedz

#6
Hagedorn, tyle, że potrzebuję do Leszna akurat Tongue
flanker, dom stoi na dość sporej działce, mamy ogromny ogród. I ostatnio z ojcem ogarnęliśmy kolejne miejsce gdzie posadzić roślin. Tyle, że zamiast kory z worków chcemy dać podkłady kolejowe. Będzie coś innego, nowego i też ładnego Smile
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#7
Czy ja wiem, czy trzymanie kreozotu w ogródku jest zdrowe :-P . No i ten zapach.
Odpowiedz

#8
Czyli nikt z was nie wie? Ja odpaliłem swoje kontakty w okolicy, ale niestety, nikt już dojścia nie ma.
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#9
loony, zainteresuj się w PNI i Dolkomie - mają masę podkładów z modernizacji 271, niektóre są w dobrym stanie wizualnym. Założę się, że większość z nich pójdzie na śmieci.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#10
Grygus napisał(a):Czy ja wiem, czy trzymanie kreozotu w ogródku jest zdrowe :-P . No i ten zapach.
Zapach pierwsza klasa, a i korniki się nie zainteresują :-D
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#11
loony napisał(a):Czyli nikt z was nie wie? Ja odpaliłem swoje kontakty w okolicy, ale niestety, nikt już dojścia nie ma.

znajomy kolejarz pisał kiedyś takie podanie o odpsrzedaż żelastwa użytkowego w postaci szyn. Nie wiem czy kupił, ale skoro mój dziadek i jego znajomi kupili stare wagony, to pewno i podkłady sie da. Pisał do jakiejś dyrekcji odpowiedzialnej za torowiska.
Odpowiedz

#12
loony napisał(a):Czyli nikt z was nie wie? Ja odpaliłem swoje kontakty w okolicy, ale niestety, nikt już dojścia nie ma.

A pytałeś na stacjach w okolicach Leszna? Jest trochę nieczynnych, wiele "ledwie" czynnych. Ludzie mają czas, coś doradzą.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie demontują stare wagony? brtkbrtk 3 2 461 24.08.2020, 17:31
Ostatni post: wojtasss298
  Jakie tory wybrać , gdzie i za ile Olek2k 0 2 273 13.04.2017, 22:50
Ostatni post: Olek2k

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.