Ankieta: Jak oceniacie polskie przygotowania EURO 2012?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wzorowo
6.25%
1 6.25%
Bardzo dobrze
18.75%
3 18.75%
Dobrze
50.00%
8 50.00%
Przeciętnie
25.00%
4 25.00%
Źle
0%
0 0%
Bardzo źle
0%
0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2012 polski sukces czy porażka?
#1
Jak oceniacie polskie przygotowania EURO 2012?

Ja oceniam dobrze, w prawdzie wiele nie zrobiono, nadal wiele spraw jest nie wyjaśnionych, ale czy ponieśliśmy porażkę? Wcale tak nie uważam, niestety malkontentów nie brakuje, a oliwy do ognia dolewa jeszcze pewne ugrupowanie polityczne. Już dziś zagraniczne media oceniają EURO bardzo dobrze i podkreślają że to wielka szansa dla Polski. Chyba najlepiej oceniają nas Włosi nazywając nas "tygrysem".

Moja ocena to Dobrze.
Odpowiedz

#2
Oceniając przez pryzmat kolei muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Euro dało iskrę do największego programu remontów dworców kolejowych, do budowy dworców w Poznaniu, Katowicach, do olbrzymich remontów - Wrocław Główny. Rozpoczęła się też największa w ostatnich latach modernizacja linii kolejowych.

Nie zdążyliśmy ze wszystkim tak, jak planowano, ale przecież "robi się" - nie samym EURO żyjemy.

A tak z mojego ogródka - Wrocław dzięki stadionowi, tramwajowi na stadion, remontowi dworca i remontom dworców mniejszego znaczenia, dzięki budowie nowego terminala portu lotniczego Wrocław-Strachowice wypiękniał.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Ja uważam, że gdyby nie EURO o wielu inwestycjach moglibyśmy tylko pomarzyć. Ten turniej dał nam porządnego kopa w rozwoju infrastruktury. Jednakże przez EURO część inwestycji została przesunięta, odsunięta na dalszy plan. Mimo wszystko uważam, że dzięki temu wiele zyskaliśmy. Liczę na to, że po EURO dokończymy remonty i nie zaprzepaścimy szansy na dalszy rozwój.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#4
Ja obawiam się, że po Euro wielku "boom" budowlany zakończy się. Dużo ludzi w branży budownictwa straci pracę, a same inwestycje pozostaną niedokończone.
http://dozer.kolej.org.pl/ <-- Kolejowa Galeria Dozera
Odpowiedz

#5
Dozer napisał(a):a same inwestycje pozostaną niedokończone.
Ależ głupota. I co z dofinansowaniami, które otrzymaliśmy z UE? Oddamy?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#6
No to zostaną dokończone byle jak :-P
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#7
Dziś jechałem Wysockim z Zawiercia do Katowic i muszę przyznać, że częstochowska i sosnowiecka PLK spisały się nieźle. Tory czynne opryskane, skrajnia wykoszona, normalnie jak w Europie, IC też nieźle, przy okazji zauważyłem nowe krawaty pracowników Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#8
..
Odpowiedz

#9
Ja oceniam na dobrze. Wiele rzeczy nie powstałoby, gdyby nie EURO. O nowych dworcach moglibyśmy zapomnieć, a A2 do Warszawy byłoby za 20 lat. Ogólnie, przecież te inwestycje zostaną i będą nam służyć jeszcze długo. Goście z zagranicy są pod wrażeniem, nie mamy się czego wstydzić.

Dozer napisał(a):Ja obawiam się, że po Euro wielku "boom" budowlany zakończy się. Dużo ludzi w branży budownictwa straci pracę, a same inwestycje pozostaną niedokończone.

Niedokończone? Wątpię. Co mają rozgrzebane, to jeszcze jakoś pojedzie i się dokończy na tym, co przeznaczone na to było, bardziej obawiałbym się posuchy w rozpoczynaniu nowych inwestycji, chociaż zmiany na kolei dopiero się zaczynają, więc w tej dziedzinie bądźmy dobrej myśli.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  POLSKI BUS/kolej. Koni 14 8 314 06.09.2017, 08:56
Ostatni post: szy_mat
  Trainspotting - polski odpowiednik nazwy rustsaltz 40 12 988 22.04.2013, 11:41
Ostatni post: WinD
  Mecze EURO 2012 przem710 123 30 664 29.06.2012, 11:13
Ostatni post: mrug
  Koko euro spoko - hit czy "hymn fermy drobiu"? Maciej 46 13 898 05.06.2012, 22:53
Ostatni post: Mariusz W.
  Nowe koszulki reprezentacji - Polski czy PZPN? Gżągal 19 8 979 28.11.2011, 10:10
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.