Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dni Techniki Kolejowej 2012
#16
Planów jako takich jeszcze nie ma. Dopiero po EURO zacznie się wielka organizacja i wielkie rozmowy z przewoźnikami. Co do miast to podejrzewam, że będzie w tych samych jak w roku poprzednim.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#17
Ja na pewno pojadę do Wałbrzycha. Mam tam najbliżej. Czy się tam opłaca jechać? Jeszcze nigdy nie byłem na DTK więc się pytam Big Grin
Odpowiedz

#18
Będzie plan to ocenisz...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#19
Tak mi Intercity napisało na Facebook
Patryku, tegoroczne Dni Techniki Kolejowej oraz Dni Transportu Publicznego zostały połączone w jedną imprezę pod nazwą Dni Transportu Zbiorowego. Imprezę zaplanowano na dzień 23 września 2012r. W tym roku impreza będzie miała innowacyjną formę, której szczegółów nie chcemy teraz zdradzać - na pewno będzie to miła niespodzianka dla wszystkich uczestników. Smile

Mój pierwszy wpis. Pozdrawiam nowych forumowiczów.
Odpowiedz

#20
pat98, witaj na forum.

Rzeczywiście, ciekawa informacja. Obawiam się tylko, żeby kolej nie została zmarginalizowana na rzecz transportu zbiorowego w mieście.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#21
I żeby cała impreza nie odbyła się tylko w jedynie słusznej Warszawie.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#22
W Sosnowcu też będzie, nie bój się Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#23
Wszak to najbardziej na południe oddalona dzielnica Warszawy :-P
Odpowiedz

#24
PLK informuje, ze ze względów oszczędnościowych tegoroczne Dni Transportu Zbiorowego odbędą się tylko w Warszawie, a koordynatorem imprezy będzie PKP S.A.
Odpowiedz

#25
I mało tego nie będzie "Dnia Kolejowego" w tym roku...
Odpowiedz

#26
Chcieliście Euro to teraz macie, skończyliśmy z długami i bez DTK ]-> Tak na poważnie, czy jest to pewna informacja?
Odpowiedz

#27
Pewne. Z profilu DTP na FB:

Z przykrością śpieszymy Was poinformować, że z przyczyn organizacyjnych nie uda się w tym roku przyłączyć Dni Techniki Kolejowej do Dni Transportu Publicznego. W związku z tym tegoroczne Dni Techniki Kolejowej oraz imprezy im towarzyszące nie odbędą się, a wszytskie atrakcje przewidziane na Dni Transportu Publicznego odbywać się będą, tak jak dotychczas, w Warszawie.

Dodatkowo napisali, że na zachodnim nic nie będzie. Żadnej wystawki.
Odpowiedz

#28
Skoro na Zachodnim nic nie będzie... to co będzie? :o
Odpowiedz

#29
Jak to co Zlot FK :-D Coś za coś tyle, że tutaj chyba wychodzimy na plus ;-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  3.Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej kacperek2711 0 1 857 24.03.2023, 15:35
Ostatni post: kacperek2711
Wink 2.Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej kacperek2711 0 2 571 22.04.2022, 19:49
Ostatni post: kacperek2711
  Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej 2019 MegaTVHD 0 2 728 15.05.2019, 14:54
Ostatni post: MegaTVHD
  Dni Techniki Kolejowej 2015 - Gdańsk Olszynka norbis97 2 3 334 27.05.2015, 16:21
Ostatni post: norbis97
  Dni Techniki Kolejowej 2013 rustsaltz 15 7 293 08.09.2013, 13:53
Ostatni post: heat1234

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.