Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dni Techniki Kolejowej 2012
#1
Witam. Chciałbym wszystkich poinformować, że Dni Techniki Kolejowej nie odbędą się w czerwcu, tylko we wrześniu i będą połączone z Dniami Transportu Publicznego. Zaistniała sytuacja wynika z tego, że odbędą się teraz Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. O dalszych informacjach, które uda mi się uzyskać będę informował. Pozdrawiam bardzo serdecznie Krzysiek (CarnageLink)
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#2
To ja dodam, że prawdopodobnie chodzi o 7-9 września
Odpowiedz

#3
Czy będzie to na normalnych zasadach: w wybranych miastach w danym terminie będzie podstawiony tabor do zwiedzania, możliwość wejścia do pomieszczeń sterowania ruchem itp.?
Odpowiedz

#4
Najprawdopodobniej tak jak co roku. Myślę, że będzie możliwość wejścia do taboru kolejowego, lecz nie wiem jak to będzie z wejściem na nastawnię, lecz podejrzewam, że będzie taka możliwość.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#5
Macie rozeznanie gdzie najlepiej pojechać?
Gdzie najwięcej i najciekawszy tabor wystawiają? Myślę, że wybiorę się do Poznania.
Odpowiedz

#6
W Gdańsku może być ciekawie na Lotosie :-P
Ja też się wybiorę do Poznania, ale na przyszły rok (jak się DTK odbędą) planuje do Gdańska.
Odpowiedz

#7
Z Jeleniej Góry do Gdańska mam kawałek.
W Poznaniu co dadzą? EU44?
Odpowiedz

#8
maszynista napisał(a):Macie rozeznanie gdzie najlepiej pojechać?
Gdzie najwięcej i najciekawszy tabor wystawiają? Myślę, że wybiorę się do Poznania.

Cześć. Hmm, masz wiele możliwości wyboru. Podejrzewam, że DTK odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wałbrzychu itd. Ja uważam, że najwięcej taboru wystawi Warszawa, Poznań lub Gdańsk. Ciekawy tabor jest wszędzie.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#9
Dadzą pojechać?
http://www.youtube.com/watch?v=wLv3J8aEddY
Dają takim co bardzo chcą?
Odpowiedz

#10
maszynista napisał(a):Z Jeleniej Góry do Gdańska mam kawałek.
W Poznaniu co dadzą? EU44?

To ja kolegę zapraszam do Wałbrzycha. Powiem tak jeszcze nie wiadomo co będzie. Dopiero po EURO mają rozpocząć się rozmowy z przewoźnikami. Jak będzie coś ustalone to postaram się zdradzić rąbek tajemnicy.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#11
Hehe.
Dzięki wielkie od razu

[ Dodano: 2012-06-12, 22:23 ]
Dają pojeździć (patrz-post wyżej)?
Odpowiedz

#12
Kolego jest to bardzo wątpliwe by dali poprowadzić lokomotywę. Lecz jak dobrze zagadasz i będziesz odpowiednio wcześnie to może się uda.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#13
Wejść, pogadać, zdjęcie, i zdjęcie za nastawnikiem sobie zrobić to zawsze można.
Odpowiedz

#14
Zdjęcia nikt nie może ci zabronić.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#15
W chwili obecnej nie ma żadnych programów dla żadnego z miast. maszynista na lotosie nie ma żadnego problemu na przejazd nawet kilkukrotny w różnych lokomotywach, tyle że swoje musisz odstać.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  3.Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej kacperek2711 0 1 852 24.03.2023, 15:35
Ostatni post: kacperek2711
Wink 2.Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej kacperek2711 0 2 569 22.04.2022, 19:49
Ostatni post: kacperek2711
  Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej 2019 MegaTVHD 0 2 724 15.05.2019, 14:54
Ostatni post: MegaTVHD
  Dni Techniki Kolejowej 2015 - Gdańsk Olszynka norbis97 2 3 327 27.05.2015, 16:21
Ostatni post: norbis97
  Dni Techniki Kolejowej 2013 rustsaltz 15 7 292 08.09.2013, 13:53
Ostatni post: heat1234

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.