Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia EN57 w starym malowaniu
#16
rustsaltz napisał(a):Znalazłem to ja od groma, ale chodzi o oryginał i możliwość wydrukowania Wink

Ja do celów prywatnych to nie widzę żadnego problemu.
Odpowiedz

#17
No chyba, że chodzi o druk w większym rozmiarze i potrzebny jest plik o większej rozdzielczości ;-) .
Odpowiedz

#18
Ja szukam czegoś w formie tapety na ścianę no i to niestety musi być bardzo duża rozdzielczość bo będzie na kawałek ściany 3x3m. :-)
Odpowiedz

#19
To zdecydowanie potrzeba oryginału. Jeśli na ścianę, tym bardziej moje zdjęcie odpada :lol: .
Odpowiedz

#20
Podaj jakiegoś linka albo coś może będzie dobre. Ważne żeby nie było pikselozy żebym sobie kwadratów nie zliczał na ścianie :-)
Odpowiedz

#21
Jeszcze raz wrzucam linka: http://bocznice.eu/cpg1411/displayimage.php?pos=-8601
Oczywiście mam gdzieś (chyba) to foto w większym rozmiarze, ale 4 lata temu za dobrym fotografem nie byłem :-) .
Jeśli chcesz foto na ścianę poszukaj sobie jakiegoś dobrego zdjęcia np. na WRP, czy TWB i napisz @ do autora, może się zgodzi i prześle Ci oryginał. Ja jakbym dostał taką prośbę wysłałbym :lol: .
Odpowiedz

#22
Dzięki wielkie za foto, to powinno się nadać ale i tak chyba napisze tak jak radzisz :-)
Jak już zrobię to tapetkę to wstawię foto na forum :-D
Odpowiedz

#23
Takie mam:

[Obrazek: EN57_001_001.jpg]
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.