Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W-wa Wsch.: Niech podróżni patrzą w papierowe rozkłady jazdy
#1
Dworzec Wschodni w Warszawie, wczoraj oddany po remoncie. Ale nowoczesne wyświetlacze są w fazie testów i pokazują fałszywe informacje. Tyle, że pasażerowie nie mają o tym pojęcia. Filip P. przeczytał na tablicy, że jego pociąg ma spóźnienie 60 minut, kasjerka to potwierdziła. Ale pociąg odjechał o czasie, a Filip został na dworcu.

W sprawie wprowadzających w błąd rozkładów na wyświetlaczach kontaktujemy się z PKP. I dostajemy bezcenną radę. - Najlepiej, żeby podróżni sprawdzali rozkład jazdy pociągów na tablicach papierowych - stwierdza Barbara Leszczyńska z biura prasowego PKP.
Odpowiedz

#2
..
Odpowiedz

#3
No to ja podam inny przykład. 20.05.2012 wracałem z Warszawy do Tczewa pociągiem TLK Pobrzeże, wtedy wyświetlacze jeszcze nie działały, patrzę na rozkład jazdy "odjazdy" peron 3, natomiast rozkład "przyjazdy" wskazywał na peron 4. W dodatku na żadnym z rozkładów nie było informacji o całkowitej rezerwacji miejsc w tym pociągu. Z racji że podróżowałem na bilecie podróżnika nie potrzebowałem kupować biletu. Na całe szczęście ta sytuacja błędnymi peronami zmusiła mnie do skorzystania z pomocy pani kasjerki, kupiłem również miejscówkę.
Odpowiedz

#4
Bajzel na Wwie Wsch trwa.
Dziś (niedz. 2/6) około południa: tablice (dez)informacyjne w przejściach do peronów pokazują jedno, te na peronach drugie, a pociągi i tak jeżdżą jak chcą.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wsch. Polski: mała stara stacja/dworzec [wieś, środek pola etc.] miki 0 2 957 20.06.2019, 15:04
Ostatni post: miki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.