Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Cargo - praca dyplomowa
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie Wink

Jest to mój pierwszy post na forum, w związku z tym proszę o wyrozumiałość, jeżeli chodzi o umiejscowienie tego tematu.

Tak jak już wspomniałem w temacie, piszę pracę na temat spółki PKP Cargo. A mianowicie, na temat zarządzania strategicznego, oraz perspektyw rozwoju tej spółki.

Przede wszystkim mam problemy ze znalezieniem odpowiedniej literatury, który mógłby mi pomóc w napisaniu owej pracy. Proszę więc Was o pomoc Smile

Bardzo zależy mi na książce Paprockiego - „Nowoczesne przedsiębiorstwo kolejowe CARGO”, niestety nie potrafię dostać tej publikacji w żadnej bibliotece, a kupno tej pozycji tylko na potrzeby napisania pracy jest dla mnie nieopłacalne. Czy wie ktoś, gdzie mógłbym znaleźć tę książkę w formie e-booka?
Podobny problem mam również z publikacja - „Gospodarowanie w transporcie kolejowym w Unii Europejskiej” red. St. Miecznikowski.

Pomocne mi będą wszelkiego rodzaju materiały. Obecnie korzystam z biuletynów PKP Cargo, które wydawane są w formach raportów rocznych oraz ostatniego, który został wydany na 10-lecie spółki.
Przydatne będą dla mnie szczególnie analizy samej spółki, jej otoczenia, dotyczące konkurencji spółki w europie (potrzebne do wykonania analizy SWOT), porównania ofert handlowych, znaczenia transportu intermodalnego, samej strategii PKP Cargo

Przyda mi się dosłownie wszystko, łącznie z Państwa sugestiami odnośnie samego zakresu tematycznego pracy Wink

Pozdrawiam,
student zarządzania Wink
Odpowiedz

#2
Może się przyda.

http://www.pkp-cargo.pl/adx/file/album_ ... pcargo.pdf
Odpowiedz

#3
Dziękuje, ale tak jak napisałem już wcześniej dotarłem już do tego artykułu Wink

Przydatne będą dla mnie informacje dotyczące w szczególności:
strategii marketingowej, personalnej, inwestycyjnej, finansowej oraz analizy dotyczące samej spółki, rynku na którym działa, jej konkurencji

Z góry dziękuję za pomoc Wink
Odpowiedz

#4
..
Odpowiedz

#5
student napisał(a):Bardzo zależy mi na książce Paprockiego - Nowoczesne przedsiębiorstwo kolejowe CARGO, niestety nie potrafię dostać tej publikacji w żadnej bibliotece
Nie ma jej w katalogu Biblioteki Narodowej, więc coś to wygląda podejrzanie.

Jeśli to prof. dr hab. Wojciech Paprocki, to pracuje (a w każdym razie jest zatrudniony...) w SGH w Warszawie - może skontaktuj się z nim tą drogą?


student napisał(a):Podobny problem mam również z publikacja - Gospodarowanie w transporcie kolejowym w Unii Europejskiej red. St. Miecznikowski
Jest w Narodowej. Rozumiem, że ci nie po drodze... Ale czy ciągle istnieje coś takiego jak wypożyczanie międzybiblioteczne?

Szukanie tych dzieł w postaci e-booka to kiepski żart...
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.