Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chodzi o warszawskie metro
#1
... ale OSTRZEGAM: zwiazek jest luźny ;-D
Nietoperz wisi na stacji metra.
Odpowiedz

#2
A wiesz że przy Marszałkowskiej w okolicach skrzyżowania z Emila Zoli na linie naciągowej nad jezdnią wisi para trampek? ;-D

Co do nietoperza w metrze to przecież te latające myszki lubią takie podziemne tunele wiec mnie to nie dziwi Smile
Yo pasa de todo!
Odpowiedz

#3
Dokładnie mnie też to jakoś nie dziwi zbytnio, po za tym nietoperze są pod ochroną i są bardzo pożyteczne nawet dla człowieka Smile będąc rok temu w miejscowości Gierłoż gdzie zwiedzałem Wilczy Szaniec kwaterę polową Adolfa Hitlera , przewodnik napomknął o nietoperzach. Jeden nietoperz jednej nocy potrafi zjeść ponad tysiąc komarów więc jak ich nie lubić Big Grin
Odpowiedz

#4
Może by tak nauczyć nietoperza żyć w mieście jak taki pożyteczny? Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
Przecież ich nie brakuje w miastach. Kiedyś nawet udało mi się pewnego pięknego wieczora złapać jednego w okolicach mojego domu. A wyglądał normalnie jak Hrabia Drakula: czerwone oczka jak wampir, bialutkie ząbki (idealna biel) cały był czarny i taki milusi w dotykuSmile Ale jako zwierzątko domowe raczej nie nadawał by się.
Yo pasa de todo!
Odpowiedz

#6
mrug napisał(a):A wiesz że przy Marszałkowskiej w okolicach skrzyżowania z Emila Zoli na linie naciągowej nad jezdnią wisi para trampek? ;-D
O tych trampkach nie wiedziałem. Ale jest "konkurencyjna" para na Saskiej Kepie (Ateńska/Saska). Od chyba co najmniej roku....
Odpowiedz

#7
Valcyte napisał(a):Jeden nietoperz jednej nocy potrafi zjeść ponad tysiąc komarów więc jak ich nie lubić Big Grin

A można sobie takiego nietoperzyka w domu hodować? ;-)
Odpowiedz

#8
Nie można ponieważ nie jesteś w stanie zapewnić mu warunków do hibernacji w warunkach mieszkaniowych. Pozostaje jedynie piwnica.
Yo pasa de todo!
Odpowiedz

#9
mrug, bo to taki żart miał być. Mam koty i psa, nie potrzebuję nietoperza, naprawdę ;-)
Odpowiedz

#10
Nietoperz został uratowany.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metro w Warszawie SAP102 2 1 477 11.11.2022, 23:18
Ostatni post: SAP102
  [Kraków] Metro Adams 1 3 100 09.08.2012, 07:43
Ostatni post: SirBertEN57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.