Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia kolejowe
#16
Najlepiej jak posprawdzasz sobie na stronach Uniwersytetu.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#17
Lecz zawsze wrażenia i opis kierunku przedstawiony przez studenta owego kierunku jest bardziej wartościowy i miarodajny ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#18
No, ale rozejrzeć się możesz. W razie co to pisz jak masz konto na NK itp. do ludzi w danego kierunku, na pewno coś Ci podpowiedzą ;]
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#19
Transport jest jeszcze na Politechnice Śląskiej na wydziale w Katowicach, z katedrą Transportu Szynowego. Ja studiuje w tym samym budynku tylko na Wydziale Inż. Materiałowej i Metalurgii. Jakbyś był zainteresowany mogę się zorientować jak to wygląda na PolŚl. Tylko oczywiście w październiku, jak sie zaczną zajęciaSmile wiem, że troche późno odpowiadam, ale wcześniej nie widziałam tego tematu.
Odpowiedz

#20
To ja zapraszam do £odzi na Politechnikê, ale byle nie na Transport. Mamy taki kierunek jako wspólny na wydziale mechanicznym i elektrycznym, i mówi±c krótko poziom kszta³cenia na tym kierunku jest do bani, znajomy mk, który na tym by³ mówi³, ¿e jego wiedza jest czêsto wiêksza od wiedzy wyk³adowców (ale jak to na uczelni wyk³adowca ma ZAWSZE racje).
Je¶li chcesz mieæ co¶ do czynienia z kolej± to tylko i wy³±cznie Elektrotechnika, na której jako blok obieralny jest elektryczny transport szynowy - wyk³adaj± ludzie, którzy przepracowali sporo lat przy projektowaniu przeró¿nych systemów dla kolei albo robili ekspertyzy po awariach i wypadkach. Poza tym jakby nie patrzeæ ludzie od nas zbudowali jak na razie najszybszy na ¶wiecie wy³±cznik szybki (DCN-L). Problem jest jednego typu - ma³o chêtnych, i je¶li jest za ma³o w danym roku, to nie odpalaj± tego bloku w ogóle.
Odpowiedz

#21
Czy w Szczecinie jest jeszcze technikum kolejowe?

//przem710
Odpowiedz

#22
Ja studiuję budownictwo na PWr, właśnie zaliczyłem projekt z przedmiotu koleje - podstawy, wybrałem profil dyplomowania drogi kolejowe. Kadra naukowo-dydaktyczna przyjazna, mamy koło naukowe - Koło 1435 (nie ma kto się zająć stroną). Maturzystów zapraszam jak najbardziej na PWr, chociaż teraz to już chyba musztarda po obiedzie. Zresztą - zawsze można się przenieść ;-)
Odpowiedz

#23
A je¶li chodzi o kolej od strony budowy taboru, a nie infry, to jak to stoi we Wrocku? Orientujesz siê? Chodzi mi o studia II stopnia.
Odpowiedz

#24
tw_kolejofil, to jak dobrze pójdzie do zobaczenia od października ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#25
Obleśny Szczur napisał(a):To ja zapraszam do Łodzi na Politechnikę.
Będzie miał nieziemską przyjemność postudiować u Ziemniaka.
Odpowiedz

#26
Przykro mi, ale odszed³ w tym roku na emeryturê :-P
Odpowiedz

#27
Jurek zrobił doktora i został emerytem.
Odpowiedz

#28
Raczej dosta³ przez zasiedzenie :-P
Odpowiedz

#29
Są Policealne szkoły kolejowe w Warszawie, płatne w Zduńskiej Woli chyba. Technik Elektroenergetyk Transportu Szynowego, ale to raczej dla tych którzy chcą się kształcić w kierunku mechanika itp.

//Interpunkcja
przem710
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.