Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykaz szkół kolejowych
#1
Chciałem Wam przedstawić mój następny spisik, kolejny po niezrealizowanych projektach taboru i niezrealizowanych projektach linii, mianowicie wykaz szkół kolejowych w Polsce.

Ot, po prostu kiedyś mi się nudziło i postanowiłem zebrać do kupy nazwy szkół kolejowych, jakie istniały kiedyś w Polsce.

http://mariusz.1990.fm.interia.pl/szkoly_kolejowe.doc

Zdaję sobie sprawę że, wykaz jest niekompletny. Dane, które złożyłem, pochodzą z trzech źródeł. Pierwszym z nich jest baza szkół portalu nk.pl, kiedy jeszcze ten portal był w rozkwicie i kiedy można było go spokojnie przeszukiwać wyszukiwarkami zewnętrzny.Baza ta pewnie zawierała błędy, pomimo moderacji. Drugim, są poszczególne strony internetowe szkół, zazwyczaj tworzone przez uczniów tych szkół, więc też mogą zawierać błędy. No i trzeci, uzupełniający to Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 27 lutego 1997 r. w sprawie nadania statutu Ministerstwu Transportu i Gospodarki Morskiej, w którym wymienione są szkoły podległe pod MTiGM, a których nie zdążono jeszcze zlikwidować lub przekształcić.

Traktujcie ten spisik bardziej jako ciekawostkę niż źródło konkretnych danych. Prawie nie aktualizowałem go od momentu powstania, bo nie przywiązuję do niego dużej wagi. Oczywiście jeśli ktoś wyhaczy jakieś błędy, nieaktualne dane, to będzie mi miło i je naniosę.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wykaz maksymalnych prędkości 2002/2003 WojtekCe 0 2 625 08.02.2016, 16:43
Ostatni post: WojtekCe

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.