Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na stadion narodowy można już dojechać pociągiem
#1
Warszawa Stadion, najładniejszy przystanek kolejowy stolicy zaczął przyjmować pociągi oraz ciekawych nowości mieszkańców. W dniu uruchomienia przystanku odwiedzały go też stacje telewizyjne.

Więcej: Kurier Kolejowy
Odpowiedz

#2
Trzeba przyznać że ładny pod kolor narodowego, wszystko pięknie cacy. Tylko jest jeden minus jak to w Polsce bywa tylko czekać aż wandalizm znowu weźmie górę. Teraz pięknie ale czy to wszystko dalej pozostanie takie po EURO ??
Odpowiedz

#3
Nieco mniej entuzjastyczny opis.
Odpowiedz

#4
Valcyte, myślę że jakiś system monitoringu tam jest, żeby się zabezpieczyć przed wandalami. :-P
Mnie osobiście także przystanek się podoba i uważam że w tym stylu powinno się przebudować więcej warszawskich przystanków kolejowych, przynajmniej wszystkie leżące na trasie między dworcami wschodnim a zachodnim.
Odpowiedz

#5
Po pierwsze primo: przczytaj sobie co o monitoringu jest napisane w artykule do ktorego podałem link w moim poprzednim poście.
Po drugie primo: Chociaż robotnicy nie zdążyli jeszcze skończyć malowania wiat na stacji Powiśle, to wandale zdążyli już je wysmarować sprayem
Odpowiedz

#6
Oczywiście się zgadzam z Wami wszystkimi, ale powiem Wam że mieszkam w Warszawie od 27 lat i trochę o sytuacji w tym mieście wiem. Za przykład podam Wam nowo otwarty Most Marii Skłodowskiej-Curie gdzie w windach jest monitoring itd. niestety na nic się to zdało windy dla niepełnosprawnych zostały zdemolowane oraz wiaty przystankowe również. Oczywiście nie zakładam że i tak się stanie ze stacją Warszawa Stadion która na dzień dzisiejszy pachnie nowością.
Odpowiedz

#7
Chcieli jak najlepiej, a wyszło jak zawsze....
http://www.zw.com.pl/artykul/2,655749.html
Odpowiedz

#8
Tym akurat niezbyt bym się przejmował - dajmy trochę czasu na zgranie ze sobą wszystkich urządzeń. Oby oczywiście ktoś się za to wziął, bo dezinformacja jest gorsza od braku informacji.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#9
Oczywiście możesz się tym czy tamtym nie przejmować. Ale ten fragment
Cytat:Konsternację wywołuje np. zapowiedź składu z Lotniska Chopina do Sochaczewa. Problem polega na tym, że stacja Lotnisko Chopina jeszcze nie działa [...]

Okazało się, że to jednak nie była fatamorgana. Kilka minut później zapowiedziano kolejny pociąg z nieistniejącej stacji.

– Te komunikaty są wygłaszane automatycznie – tłumaczy Maciej Dutkiewicz. – Być może zostały źle ustawione.
oznacza że komunikaty wygłaszane są bez związku z aktualną sytuacją ruchową. Ja się tym przejmuję: wolno mi, no nie?

A poza tym nie słyszałem aby miały być pociągi z Lotniska Chopina do Sochaczewa, a jeśli już, to nie jeździłyby przez Stadion.
Odpowiedz

#10
Źle mnie zrozumiałeś - błędne zapowiedzi to spory problem, ale Stadion działa krótko, więc dałbym mu kilka dni na dostrojenie ustawień.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#11
Zapowiedzi były dograne na Sulejówek - Miłosna - Lotnisko Chopina, nie wiem, skąd tam ktokolwiek wziął Sochaczew, ale...
Na razie system wyłączono, bo niestety bardziej denerwował niż pomagał. Jak doprowadzą do używalności, to włączą.
Odpowiedz

#12
Stację odwiedziłem 6 maja i ogólnie jestem bardzo pozytywnie do niej nastawiony. Udało mi się znaleść tylko dwie usterki:
Wyświetlacz pokazywał tylko pociągi SKM Warszawa oraz po deszczu zaczęły przeciekać ściany.
Fotoblog
Podróże z Aparatem
Rok 2012 -(narazie)20309 km
Rok 2011 - 33287 km
Rok 2010 - 45064 km
Rok 2009 - 26606 km
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rusza modernizacja przystanku Warszawa Stadion mikrobart 8 4 721 08.07.2010, 17:15
Ostatni post: Petyniak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.