Ankieta: "Koko euro spoko - hit czy tandeta?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Hit!
23.08%
9 23.08%
Tandeta...
56.41%
22 56.41%
Nie mam zdania.
20.51%
8 20.51%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koko euro spoko - hit czy "hymn fermy drobiu"?
#1
Co sądzicie o oficjalnym hymnie polskiej reprezentacji? Jak ktoś jeszcze nie słyszał, proszę się częstować:

Dla was hit, czy tandeta, określana przez niektórych jako "hymn fermy drobiu"?

Wg mnie, były lepsze. Ale i tak najbardziej znany jest "Do przodu Polsko" Marka Torzewskiego. Kto by tego nie znał? ;P
Odpowiedz

#2
Powiem tak, że na tym miejscu widziałbym inny utwór.

Odnośnie tego, co wybrali ludzie to tylko refren mi się podoba.
Odpowiedz

#3
Nie mam zdania.
Odpowiedz

#4
Z tą piosenką szału nie ma ale ciekawa jest osoba (EDITSmile gitarzysty - nie kto inny jak Wojciech Balczun ;-)

Odpowiedz

#5
A mnie się podoba. Znaczy nie podoba, ale uważam, że jest to świetna promocja naszego folkloryzmu wśród obcokrajowców, którzy przecież tekstu nie rozumieją, a może podchwycą nutę.
Swoją drogą, czegoś nie rozumiem: lud zachwyca się różnymi innymi Zakopowerami i Golcami, zachwyca się oscypkiem, smalcem, bimbrem, panuje moda na wszelkie gwary, a takiego czegoś nie przyjmuje. Gdzie sens, gdzie logika?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
Tu masz trochę racji, bo wolę "koko euro spoko" od Zakofaji i innych komercyjnych "muzyków".
Odpowiedz

#7
Do Jarzębiny nic nie mam, ale uważam że ich "euro spoko" nie nadaje się na hymn mistrzostw.
Odpowiedz

#8
Katarzyna napisał(a):ciekawa jest osoba wokalisty
A nie, Balczun gra tam na gitarze ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#9
mikrobart, taaaaaaaak? No popatrz, jakoś cały czas myślałam, że jest wokalistą :-)
Odpowiedz

#10
Mnie się podoba, jest chociaż oryginalnie i zabawnie, a nie sztampowo i z zadęciem.
Jaro

Odpowiedz

#11
W mojej opinii utwór jest na pewno oryginalny, co powoduje, że dyskutujemy na temat tego czy powinien pełnić swoją funkcje. Mnie się podoba sam w sobie, czy na hymn - tu mam już wątpliwości
Odpowiedz

#12
Moim skromnym zdaniem utwór bardziej ośmiesza Polskę, niż ją promuje na arenie międzynarodowej. Jakoś nie bardzo mi on pasuje na imprezę rangi Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012.
Odpowiedz

#13
Utwór jak utwór, tekst bardziej komercyjny niż typowy dla zespołów ludowych.

Tylko właśnie czy to się nadaje na hymn reprezentacji Polski na ME? Raczej nie. Nic nie przebije wspomnianego już wcześniej „Do przodu Polsko” Marka Torzewskiego czy chociażby utworu „Futbol” Maryli Rodowicz.
Odpowiedz

#14
Napiszę tak chyba stać nas na coś lepszego niż jakieś tam Koko Euro Spoko. Ta piosenka jest dobra na noc kabaretów a nie na Mistrzostwa Europy. NO ale jak ktoś powiedział jaki hymn taka drużyna. Dobranoc
Odpowiedz

#15
Klik!

To jest dobry przykład polskiej tradycji.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mecze EURO 2012 przem710 123 31 324 29.06.2012, 11:13
Ostatni post: mrug
  EURO 2012 polski sukces czy porażka? przem710 8 3 930 09.06.2012, 10:37
Ostatni post: Maciej

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.