• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rumuny na Leszno - Krotoszyn - Ostrów
#1
W jakich godzinach istneje największe prawdopodobieństwo spotania pociągów prowadzonych przez ST43 na Linii Leszno- Krotoszyn- Ostrów. Chiałbym pofotografować rumuny na tej klimatycznej lini.

Pozdrawiam
  Odpowiedz
#2
Oj to różnie bywa, nie ma jakiś sztywnych godzin. Czasami są codziennie, a czasami nie ma ich w ogóle. Kwestia szczęścia.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
  Odpowiedz
#3
celtin.88, Widać, że kolega @pitagoras23 rzadko bywa na tym odcinku linii 14. Nie od dziś wiadomo, że większość ST43 na tym odcinku zaczyna i kończy swój bieg na stacji Ostrów Wlkp. Zachodni, a nie Ostrów Wlkp. Są sztywne składy, które kursują mniej więcej w podanych godzinach (ale wiadomo, że niekiedy może z tym być różnie, zwłaszcza gdy nie ma maszyny, bądź też skład później wyruszy). I tak z pociągów tzw ,,sztywnych" masz w 2, 4 i 7 beczki z OW Zach do Nowej Soli. (w 2 i 7 skład winien wyruszyć z OW po 15:00), natomiast w (4) może to być 11:30, 15:00 lub 22:00 (zależne od czynników). Na czele oczywiście Rumuństwo. Powroty w dni następne tj. 1,3 i 5. Z nowej Soli o 17:40 na OW Zach około 24:00. Często również składy z N.Soli mają w plecy i zdarza się, że do Ostrowa docierają ok godz 11:00. Z reguły powrót również jest na ST43 (niekiedy, gdy brak maszyny skład prowadzi trumna). Z innych składów lata tędy kruszywo / puste wagony, ale one nie mają przypisanych godzin i trzeba dopytywać w centrum dowodzenia. Jeśli planujesz jakiś wypad to zapraszam na pewno jakąś ciekawą miejscówkę dobierzemy Smile.


KARZEC


RUMUN D29-14
ST43 Osusz
ST43 Osusz
ST43 Karzec
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
  Odpowiedz
#4
Kuba, nie jest ważne skąd jeżdżą ważne, że jeżdżą. (Ostrów Zachód-Żagań). Sporo niestety Electroputerów stoi przed szopą w Lesznie i czeka na lepsze czasy, niektóre to złomy ale niektóre w dobrym stanie. Jak się domyślam OR ]->
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości