Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy trudno sie dostać...
#1
Witam jestem dziewczyną i mam małe pytanie czy łatwo sie dostać do technikum transportu kolejowego we Wrocławiu???i czy przyjmą dziewczynę ?Wink
Odpowiedz

#2
Płeć raczej nie ma znaczenia.
Odpowiedz

#3
..
Odpowiedz

#4
Przecież szkoła koedukacyjna (a technikum, o którym piszesz taką szkołą na pewno jest) nie ma prawa brać pod uwagę płci kandydata lub kandydatki podczas rekrutacji, gdyż byłaby to dyskryminacja. Smile
Tak więc wszystko zależy od wyników egzaminu gimnazjalnego i (chyba) wyników na świadectwie gimnazjalnym. Zresztą skoro zdarzają się chłopacy w technikach fryzjerskich, a dziewczyny lądują w technikach budowlanych to myślę, że nie masz powodów do obaw Wink
Jaro

Odpowiedz

#5
Co Ty chcesz robić po technikum kolejowym?Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
Teraz od kiedy konkretne Zakłady Linii Kolejowych mają ścisłe umowy np właśnie z tą szkołą we Wrocławiu czy z Technikum w Sosnowcu to absolwent ma gwarancję zatrudnienia :-) Do mnie do sekcji przyszły dwie dziewczyny właśnie na tej zasadzie.
NYNUŚ:)

"Kolej to nie praca - To służba ponad własne interesy. Kolejarz nie pracuje na kolei - Kolejarz jej służy od narodzin aż do śmierci" - Kazimierz Opaliński
Odpowiedz

#7
Nie wiem kim chce być mi to obojętnie moge być wszystkim byle żeby był to związek z koleją;d
Odpowiedz

#8
A czy mechanik samochodowy ma większe szanse na prace na kolei niż np. fryzjer?
Odpowiedz

#9
Zasadniczo jest wymóg wykształcenia średniego technicznego. Czyli mechanik samochodowy i fryzjer mają w teorii te same szanse (w praktyce pewnie mechanik samochodowy ma większe)
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie można dostać klucz konduktorski? filek 8 8 697 06.12.2016, 22:15
Ostatni post: filek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.