Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pociągi nadzwyczajne tzw. "kibic"
A co Ci złego zrobili ? ;-D
Odpowiedz

Mnie np. obrzucali butelkami i puszkami z piwem(i to nie była jedna puszka i jedna butelka Undecided) podczas przejazdu przez Poznań Górczyn kilka miesięcy temu więc podpisuję się pod tym ręcami i nogami :-D. Ja w ogóle zleciłbym to PKP Cargo - mają takie ładne wagony bydlęce...

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

szy_mat napisał(a):Ja tam uważam że to bydło powinno być przewożone w wagonach z poblokowanymi i zaplombowanymi oknami i drzwiami...
...i zmiana trasy - kierunek Syberia.
Odpowiedz

@SM31-131 Na Górczynie obrzucali cię butelkami z torów obwodnicy (tych dalszych za peronami) czy "pasażerskich" (tych przy peronach)?

Obawiam się tylko że na widok pociągu specjalnego z krytych towarowych dzicz zlinczowałaby maszynistę, kierownika i jeszcze kilka osób Wink
Odpowiedz

Z torów "obwodnicy" ale już za peronami - na wysokości przejazdu na Kopaninie. Na moje nieszczęście stałem z tego strony gdzie od toru dzieli mnie tylko nasyp, na którym nomen - omen stałem.
A po co kierpoć w takim pociągu? A maszynistę zbunkrować w pługu :-D.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

SCZ napisał(a):
szy_mat napisał(a):Ja tam uważam że to bydło powinno być przewożone w wagonach z poblokowanymi i zaplombowanymi oknami i drzwiami...
...i zmiana trasy - kierunek Syberia.
Lepiej. Na Moskwę! I po problemie. ;-D
Jaro

Odpowiedz

Chyba się Panowie w mundurkach przejęli po przeczytaniu mojego postu :-) - dziś na głównym mieli szkolenie z "obsługi" agresywnych kibiców.

ePoznan - ćwiczenia Policji z kibicami

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.