Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs na maszynistę
#61
heat1234 napisał(a):Witam. Chcę zostać maszynistą i chcę się zapytać czy mija droga do zostania maszynistą czy jest odpowiednia wiec
kończę gimnazjum idę do szkoły ponadgimnazjalnej idę na technika transportu kolejowe robię licencje maszynisty następnie zatrudniam się w spółce.
proszę o napisanie co o tym sądzicie

Przeczytaj poprzednie posty, najlepiej cały temat od początku.
Odpowiedz

#62
Czy są szkoły ponadgimnazjalne na Technika elektroenergetyk transportu szynowego.
Czy to mi pomoże w zostaniu maszynistą ?
Odpowiedz

#63
WCE Warszawa Policealna kolejówka płatna, o innych nie słyszałem.
Odpowiedz

#64
Technikum Kolejowe w Szczecinie poza kierunkami ogólnymi (elektryk itd) ma także "Technik Automatyk Sterowania Ruchem Kolejowym" czy coś w tym stylu. Z tego co się orientuje w Stargardzie Szczecińskim jest też "Technik Budowy Mostów Kolejowych"
Odpowiedz

#65
Jeszcze pytanie.... Licencja jest jedna dla obu trakcji (elektryczna, spalinowa)? Czy jeżeli robię licencję to jest ta sama co dla innej trakcji tylko świadectwo jest inne dla spalinowej lub elektrycznej?
Odpowiedz

#66
A czy jest jakiś limit wiekowy do którego przyjmują na maszynistę?
Odpowiedz

#67
Nie. Dopóki przejdziesz badania wstępne to możesz być maszynistą. Oczywiście jeżeli znajdziesz spółkę, która Cię zatrudni.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#68
Z badaniami to nie byłby problem. Gorzej jest z tymi kursami. Jak czytam na forum jak to wszystko wygląd by zostać maszynistą to wygląda prawie jak medycynaSmile Poza tym chyba zarobki w tej branży coś nie najlepsze i rokowania również. No ale może się mylę. Ale to już tak na marginesie.
Odpowiedz

#69
Widzisz, tak to jest, że nawet żeby kopać rowy to trzeba pewną wiedzę mieć Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na ile są ważne badania na kurs? Boomy 1 76 26.03.2024, 09:39
Ostatni post: Dudi85
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 251 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 725 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Wink Kurs na konduktora Karolina 2 1 546 28.05.2023, 15:42
Ostatni post: mexam
  Kurs elektryka Lorek09 5 1 759 02.12.2021, 13:55
Ostatni post: Lorek09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.