Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raporty z postępu prac w Skansenie Pyskowice
#61
rustsaltz napisał(a):Zawsze możesz wesprzeć jakimś dobrym browarem Big Grin

I tu od razu wyjaśnię wszystkim zainteresowanym, że rustsaltz w pracy, ani po pracy nie pije (nie dlatego że jest alkoholikiem po odwyku, tylko dlatego że prosto ze skansenu wraca do domu autem. Przynajmniej mi tak się tłumaczy, cholera wie jaka jest podstawowa przyczyna).

Ale mi się zdarza czasami wieczorem jedno piwo wypić. To miło, rustsaltz, że tak dbasz o członków i wolontariuszy TOZK (o mnie) że załatwiasz browar! :-)

rustsaltz napisał(a):To dość ryzykowne w wagonie.

To prawda, ale to byłoby w pełni przenośne, więc można zabierać ze sobą np. do jakiegś stacjonarnego pomieszczenia. Zobaczymy, ocenimy (czy to w ogóle się zapali).
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#62
psim napisał(a):I tu od razu wyjaśnię wszystkim zainteresowanym, że rustsaltz w pracy, ani po pracy nie pije
Ale w domu nie pogardzę...

Cytat:To prawda, ale to byłoby w pełni przenośne, więc można zabierać ze sobą np. do jakiegś stacjonarnego pomieszczenia. Zobaczymy, ocenimy (czy to w ogóle się zapali).
Raczej czy się zgasi Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#63
:-D

rustsaltz napisał(a):Ale w domu nie pogardzę...

Samemu nie wolno pić! To autostrada do alkoholizmu!
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#64
No jak byłem w stolycy to Ty pić nie chciałeś Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#65
Cytat:Zawsze możesz wesprzeć jakimś dobrym browarem Big Grin

Wziąłbym jakieś lokalne skarby DŚ jak Lwówek, Piast czy coś ze swoich karkonoskich stron, czyli trutnowskiego Krakonosa i inne czeskie trunki ;-)

EOT
Odpowiedz

#66
Apropos pięciu kółek dookoła skansenu - zrobiliśmy to w nocy, z latarkami ;-) Nocne zwiedzanie skansenu i niektórych budynków to całkiem ciekawa propozycja turystyczna!

Oczywiście, że przed grillem chętnie zagonię się do roboty. Moi niekolejowi znajomi, którzy byli teraz ze mną w Pyskowicach chętnie wrócą.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#67
I dobrze, wszak skansen to prace w wielu przypadkach niekolejowe.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#68
mikrobart napisał(a):Nocne zwiedzanie skansenu i niektórych budynków to całkiem ciekawa propozycja turystyczna!

Ta, zwłaszcza jakbyśmy Was później znaleźli np. w basenach na wachlarzu (nie wiem jak to się nazywa profesjonalnie), albo w jakiejś innej zakamuflowanej studzience. :->
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#69
Stan początkowy - trzech chłopa, stan końcowy - trzech chłopa ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#70
Psim ma rację. Niestety nocne łażenie jest średnio bezpieczne.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co się dzieje w skansenie w Pyskowicach? rustsaltz 6 6 337 28.05.2011, 20:33
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.