Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilety do Wolsztyna dla forumowiczek w zamian za kanapki dla mikrobarta
#46
Dziękujemy Adminie za pozwolenie, ale i tak offtop przenieślimy na gg. Prawie dwie godziny debaty i to nie ustaliliśmy gdzie się wybrać po Wolsztynie, może coś doradzicie. :-P
Odpowiedz

#47
Adams napisał(a):pepe, ale skąpi jesteście. :-)
To nie skąpstwo, tylko nie przypominam sobie, żebym obiecała robić za catering na Wolsztynie ;-) Obiecałam kanapkę jedynie Bartkowi (bo Pepe to poza konkurencją) w zamian za bilet :-D 8-)

MK_ŚLĄSK napisał(a):A jaka jest opcja powrotu?
Ja z Piotrkiem KW do Leszna + regio do Wrocławia + Pogórze do JarosławiaSmile

MK_ŚLĄSK napisał(a):PS Temat jest chyba o kanapkach :-P

Nie Panowie, temat jest o bilecie dla mnie:-P
Odpowiedz

#48
Katarzyna napisał(a):nie przypominam sobie, żebym obiecała robić za catering na Wolsztynie ;-) Obiecałam kanapkę jedynie Bartkowi (bo Pepe to poza konkurencją) w zamian za bilet :-D 8-)

Oj tam, oj tam. Ja też piwo obiecałem tylko Bartkowi, a dostanie każdy kto z nami pojedzie z Krakowa i co najważniejsze nie oczekuję niczego w zamian. :-P
Odpowiedz

#49
O, bezinteresowny się trafił :-P Ty lepiej się tak nie deklaruj, bo jak zbierze się z 15 osób to możesz zacząć narzekać :-D
Aczkolwiek mnie możesz wypisać z listy bo nie mogę pić alkoholu ;-)
Odpowiedz

#50
Oj chciałbym żeby się te 15 osób zebrało, prznajmniej byłoby wesoło i nawet na te 15 piw nie byłoby mi żal. :-P
A Ty w zamian co zamawiasz, colę czy soczek?
Odpowiedz

#51
Adams, to ja chęcią zaopiekuję się tą partią piw, która miała być dla Kasi. To nie może się zmarnować, pod żadnym pozorem!
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#52
mikrobart, jaką partią? Oni dostaną tylko po jednym piwie w Krakowie, a Ty obiecane dwa w Wolsztynie :-D
Odpowiedz

#53
Adams napisał(a):A Ty w zamian co zamawiasz, colę czy soczek?

Wodę mineralną niegazowaną. Koniecznie Kropla Beskidu.
Odpowiedz

#54
mikrobart napisał(a):Patrząc na dzisiejszą pogodę we Wrocławiu trochę przeraziłem się - mam nadzieję, że 28 go kwietnia nie będzie tak lało...
Wtedy tak, ale na razie niech trochę popada, żeby przyjechali Niemcy. :-)
Odpowiedz

#55
mikrobart napisał(a):Adams, to ja chęcią zaopiekuję się tą partią piw, która miała być dla Kasi. To nie może się zmarnować, pod żadnym pozorem!

Widzę typowo studenckie podejście ;-) Zapomniałeś jednak adminie, że ze stacji początkowej jedzie pewien student mający podobne nastawienie ;-D
Fotoblog
Podróże z Aparatem
Rok 2012 -(narazie)20309 km
Rok 2011 - 33287 km
Rok 2010 - 45064 km
Rok 2009 - 26606 km
Odpowiedz

#56
Cytat:ale i tak offtop przenieślimy na gg
Owszem, ale i tak nic nie ustaliliśmy :-D Kurde kuszą mnie hel i harrachov, ale w Poniedziałek trza na praktyki :-|
Ale coś się wymyśli./
Cytat:Nie Panowie, temat jest o bilecie dla mnie:-P
Dziękuje Pani Katarzyno za sprostowanie. :-D
Cytat:bo jak zbierze się z 15 osób
Im więcej tym lepiej. ;-)
Odpowiedz

#57
pepe napisał(a):Zapomniałeś jednak adminie, że ze stacji początkowej jedzie pewien student mający podobne nastawienie
Piwnym skytopijcom mówimy nie! :-P
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#58
mikrobart, A kto to mówi o piciu w ukryciu :-P W takim towarzystwie to chyba nie ma donosicieli ;-)
MK_ŚLĄSK, Czyżby plan jazdy na dwa przedziały ;-D
Fotoblog
Podróże z Aparatem
Rok 2012 -(narazie)20309 km
Rok 2011 - 33287 km
Rok 2010 - 45064 km
Rok 2009 - 26606 km
Odpowiedz

#59
pepe, No raczej, bo ciężko widzę przykładowo 15 osób w jednym przedziale :-D
Odpowiedz

#60
Adams napisał(a):Piwo obiecałem tylko Bartkowi, a dostanie każdy kto z nami pojedzie z Krakowa i co najważniejsze nie oczekuję niczego w zamian. :-P

Aż żal, że jeszcze niepełnoletni ;-)

Sorry, ale nie chce mi się przeglądać całego wątku, ile forumowiczów będzie na paradzie?
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.