Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR Gdynia kasuje Bipy
#31
No i lipa. Tur puki co jeździ na szajsobusach. Chyba nastał ten czarny dzień, że nie ma gdzie pojechać aby przejechać się bipą.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#32
Gordon, Bądź cierpliwy Smile mam nadzieje że w końcu TUR ruszy na wagonach Smile Miał jechać 27, potem niby od 1 lipca. Trzeba być dobrej myśli ! Smile
Odpowiedz

#33
Są duże szanse że Woodstock pojedzie na Bipach, ewentualnie na Bohunach.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#34
@norbis97 - Świetnie tylko ja zaplanowałem wyjazd na Bipy w przyszły weekend.

@SM31-131 - Widzisz tylko ja na Woodstocki nie jeżdżę, chcę się przejechać bipą a nie pociągiem na Woodstock.

Chciałbym też zauważyć, że Bohun to nie Bipa.

A także, że aktualnie ludzie na Hel cisną się jak sardynki w CiasnoBusach zamiast dać po prostu pojemną Bipę. Ja nie rozumiem.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#35
Zawsze możesz zapolować na pociąg jadący do Kostrzyna na koniec imprezy. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo spotkania Bipy a najmniejsze prawdopodobieństwo spotkania "rozbrykanego" elementu Woodstockowego. a ponieważ to nie są pociągi tylko na imprezę - każdy może wsiąść - to masz szansę dostać to na co masz ochotę :-). Niestety termin raczej Ci nie będzie pasował - bo przewozy zaczynają się 25 lipca - impreza kończy się 1 sierpnia więc przypuszczam że do 3 sierpnia będą kursy Woodstockowe.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#36
Cytat:TUR nie widnieje nigdzie jako wagonowy i do 31 obsługuję go przyszły tabor PKM ..

Taką dostałem informacje od człowieka z PR Gdynia.

Więc widzę marne szanse na "Bipy" na TURze...
Moja dygresja jest taka " Kolej którą pokochałem odchodzi w zapomnienie..."
Odpowiedz

#37
Niestety potwierdzam, obecnie w planie Tura jest tylko SA136 należący do PKM. Taki stan będzie końca wakacji, później zadysponują ponownie SA138.
Odpowiedz

#38
Koniec popularnej Bipy był zapowiadany wielokrotnie, tymczasem na majówka wagon 515-516-517-518 pojawił się w ruchu planowym.

Jeszcze jedna dobra wiadomość, obecnie inny wagon 241-242-243-244 przechodzi rewizję w Chojnicach i latem pojawi się standardowo w obsłudze Tura. Z tego co wiem Bipy mają pozostać w ruchu do 2018 roku.
Odpowiedz

#39
A wiadomo już co pociągnie Tura w tym roku?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#40
Chojnice mają do dyspozycji SU42-508, 533, 534 oraz SM42-349.
Odpowiedz

#41
Wg RJ na sieci wynika, że Tur będzie jeździł tylko do Gdyni, ale wg tego samego RJ wynika, że kilka minut po przyjeździe Tura odjedzie osobówka na Hel. Czy to oznacza, że skład Tura przejdzie na ten drugi pociąg?
Odpowiedz

#42
Tak, tak zwana ukryta relacja.
Odpowiedz

#43
Hehe :-). Dobrze wiedzieć :-D
Odpowiedz

#44
przem710 napisał(a):Tak, tak zwana ukryta relacja.
Jakoś iR mogły mieć pisiont numerów pociągu na jedną relację i nikt się nie bawił w relacje ukryte. Myślałem, że już odchodzi się od tego idiotyzmu, a tymczasem trwa on w najlepsze i to na trasie pociągu bardzo znanego, a w kręgach MK prawie kultowego.
Jaro

Odpowiedz

#45
ET40 bo to beton?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dwie pomorskie Bipy w rejestrze zabytków norbis97 12 15 215 09.11.2018, 17:58
Ostatni post: norbis97

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.