Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie SA110
#1
4 kwietnia (sobota) odbędzie się specjalny przejazd szynobusem serii SA110, organizowany przez Grodziską Kolej Drezynową.

Źródło/Więcej:Kolejowy Komis
Odpowiedz

#2
A jakaś informacja o kosztach imprezy?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Nie 4 tylko 14 kwietnia, było przecież... http://forumkolejowe.pl/dwudniowa-impre ... vt2505.htm

Trochę ludzi im się wykruszyło i nawet z listy rezerwowej nie wystarczyło chętnych (nie dziwię się, godzina rozpoczęcia imprezy i lokalizacja są z lekka kosmiczne, trzeba sobie samemu organizować nocleg bo brak możliwości dojazdu...), to teraz kombinują. Ja niestety również się wycofałem, a i tak w weekend 13-15 kwietnia będę usiłował być jednocześnie w Pyskowicach i w Warszawie... no Kołobrzegu już obskoczyć nie zdołam, choć żałuję strasznie :-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#4
psim napisał(a):Nie 4 tylko 14 kwietnia, było przecież... http://forumkolejowe.pl/dwudniowa-impre ... vt2505.htm

Trochę ludzi im się wykruszyło i nawet z listy rezerwowej nie wystarczyło chętnych (nie dziwię się, godzina rozpoczęcia imprezy i lokalizacja są z lekka kosmiczne, trzeba sobie samemu organizować nocleg bo brak możliwości dojazdu...), to teraz kombinują. Ja niestety również się wycofałem, a i tak w weekend 13-15 kwietnia będę usiłował być jednocześnie w Pyskowicach i w Warszawie... no Kołobrzegu już obskoczyć nie zdołam, choć żałuję strasznie :-)
Dojazd nie jest taki tragiczny, można dosiąść się w Białogardzie z TLK skomunikowanego z Warszawy, w Świdwinie z TLK skomunikowanego z Gdyni oraz w Runowie Pomorskim z pociągu REGIO skomunikowanego z TLK z Krakowa. Trochę możliwości jest, a traci się tylko krótki odcinek jazdy pod drutem. Poza tym trasa jak i tabor bardzo ciekawe.
Odpowiedz

#5
O ile TLK się nie spóźnią... ja nie urodziłem się wczoraj i nie zaryzykowałbym.

Swoją drogą, ciekawe czy organizatorzy byliby w stanie zagwarantować (w porozumieniu z PLK naturalnie)... skomunikowania z tymi pociągami dojazdowymi. Coś czuję że to by mogło poważnie zmienić postać rzeczy jeśli chodzi o zainteresowanie i frekwencję:-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#6
psim napisał(a):O ile TLK się nie spóźnią... ja nie urodziłem się wczoraj i nie zaryzykowałbym.

Swoją drogą, ciekawe czy organizatorzy byliby w stanie zagwarantować (w porozumieniu z PLK naturalnie)... skomunikowania z tymi pociągami dojazdowymi. Coś czuję że to by mogło poważnie zmienić postać rzeczy jeśli chodzi o zainteresowanie i frekwencję:-)
Myślę, że może najwyżej skomunikowanie w Białogardzie jest lekko niepewne, ale reszta na 99% powinna się udać. Skomunikowanie w Runowie jest za to wręcz pewne, bo jest prawie godzina czasu na przesiadkę, więc przestań marudzić.
Odpowiedz

#7
kaktus napisał(a):przestań marudzić.

:-O ;-D
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#8
mikrobart napisał(a):A jakaś informacja o kosztach imprezy?

Podłączam się do pytania Bartka, jakie są orientacyjne koszty, bo nigdzie nie mogę się tego doczytać.
Fotoblog
Podróże z Aparatem
Rok 2012 -(narazie)20309 km
Rok 2011 - 33287 km
Rok 2010 - 45064 km
Rok 2009 - 26606 km
Odpowiedz

#9
Cena za dwie imprezy: 190 zł (panie 160 zł)

Tylko 1 dzień: 130 zł (panie 100 zł)

Tylko 2 dzień: 80 zł (panie 60 zł)


http://www.drezyny.org.pl/index.php
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pożegnanie ST43 na Podkarpaciu Adams 14 10 116 05.04.2019, 19:54
Ostatni post: Adams
  Pożegnanie EN57 w Wielkopolsce z POLREGIO norbis97 2 3 418 28.09.2018, 19:09
Ostatni post: ET40
  [SMK Chojnice ] Pożegnanie Bipy-21 kwietnia 2018 norbis97 23 13 273 11.05.2018, 10:03
Ostatni post: vulcan
  Pożegnanie Wakacji 2015: Chojnice - Nakło n. Notecią - Bydgoszcz - Wierzchucin - Tuchola - Pruszcz Bagienica - Chojnice celtin.88 0 3 487 24.06.2015, 13:38
Ostatni post: celtin.88
  Pożegnanie parowozów serii Px48 w Wielkopolsce Tp4 0 3 186 13.09.2013, 14:14
Ostatni post: Tp4

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.