Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[prima aprilis] Pt16 w Kołobrzegu
#1
Z okazji rocznicy nakręcenia filmu wojennego "Jarzębina Czerwona" do Kołobrzegu przejedzie biorący w nim udział niemiecki opancerzony wagon motorowy PT-16 z 1942 roku wraz z radzieckim wagonem artyleryjskim. Jako, że dieslowski silnik zespołu nie ma obecnie dopuszczenia do ruchu, całość zestawu pociągnie parowóz Ty2-911.

Źródło/Więcej: Kolejowy Komis

Od zaufanego źródła dostał informację nt. rozkładu jazdy, którą upublikuje jutro
Odpowiedz

#2
Cześć Rysiek. Mam do Ciebie prośbę. Jak możesz to weź nakręć film lub zrób kilka zdjęć by upamiętnić tą chwilę. Opancerzony niemiecki wagon + rosyjski wagon artyleryjski + parowóz to widok niecodzienny. Brakuje jeszcze pociągu pancernego z Mauzoleum.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#3
Oczywiście, że to uwiecznię tę chwilę tymczasem prezentuje rozkład pociągu na trasie Szczecin - Kołobrzeg:

Szczecin Dąbie 08:09
Goleniów 08:22
Kołobrzeg 09:59

Pociąg będzie za 2 tygodnie
Odpowiedz

#4
Ja i tak niestety nie będę mógł na tym być. Żałuję, ale praca nie wybiera.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#5
Z racji tego, że dzień się już kończy i mimo, że nie ma jeszcze potwierdzenia z KOMIS-u to ja pozwolę sobie powiedzieć, że mam nadzieję, że co niektórym udało się nabrać, a jednocześnie informuję, że pomysł nie był mój a jedynie rozkład na szybko wymyślony na potrzeby dowcipu ;-)
Odpowiedz

#6
Pt16 ;-D
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [prima aprilis] Nowa kategoria pociągów PR Adams 9 4 338 01.04.2012, 17:29
Ostatni post: Adams

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.