Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skansen w Pyskowicach - potrzeba rąk do pracy!
#16
CarnageLink napisał(a):Wiesz każdy kolejarz wszystkiego nie wie. Masz ruchowców, trakcyjnych, drogowców itp itd Każdy zna swój fach i każdy powiedziałby Ci naprawdę wiele interesujących rzeczy.
Dlatego nie trzeba znać się na wszystkim, trzeba wiedzieć, kto ma instrukcję, która mówi o danym problemie Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#17
rustsaltz napisał(a):Dlatego nie trzeba znać się na wszystkim, trzeba wiedzieć, kto ma instrukcję, która mówi o danym problemie Wink

Żaden kolejarz nie ma każdego fachu ogarniętego. Powiadasz , że trzeba wiedzieć kto ma instrukcję. Taki mały przykład. Skąd dyżurny ruchu ma posiadać instrukcję maszynisty czy pomocnika maszynisty. Każdy kolejarz ma inne przepisy.

P.S. Jak komuś potrzeba skanów instrukcji to pisać na pw.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#18
CarnageLink napisał(a):Powiadasz , że trzeba wiedzieć kto ma instrukcję. Taki mały przykład. Skąd dyżurny ruchu ma posiadać instrukcję maszynisty czy pomocnika maszynisty. Każdy kolejarz ma inne przepisy.
Właśnie dlatego trzeba wiedzieć, kto jest w posiadaniu odpowiedniej instrukcji
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#19
rustsaltz napisał(a):Właśnie dlatego trzeba wiedzieć, kto jest w posiadaniu odpowiedniej instrukcji

Ja wiem, że mam kilka instrukcji więcej niż potrzebuję. Zawsze czegoś ciekawego można się dowiedzieć. Tak jak mam w podpisie i w ostatnim poście jest cały czas aktualne.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#20
W sobotę postaram się Was nawiedzić, o ile nie będę miał wtedy zmiany w pracy.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#21
Ja tam kiedyś też wpadnę, ale kiedy to będzie to sam nie wiem.
Maszynista Instruktor w PKP Cargo.
PL-PKP Cargo
Odpowiedz

#22
Witajcie koledzy
czytam z zainteresowaniem wypowiedzi na temat wolentariatu, z racji moich obowiązków zawodowych bywam w szopie dość rzadko i częściej umawiałem się w Dzierżnie, w dniu 09.06 prawdopodobnie będę mógł wpaść do Pyskowic, przyjadę prosto z trasy więc mógłbym być koło godziny 13-tej i zostać do niedzieli i tu pytanko czy można się gdzieś przespać i czy będzie jakiś front robót i wreszcie może któryś z kolegów dojeżdża od strony Chałupek bądż Raciborza, z góry dziekuję za odpowiedź.
Odpowiedz

#23
A kolega bywał w Dzierżnie? Jeśli tak to proszę się ujawnić Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#24
Tak, bywałem parokrotnie nie są to regularne odwiedziny ale prezes Zbyszek i Krzysiek zawsze znaleźli dla mnie jakieś zajęcie :-) Teraz będę dojeżdżał z Brna pociągiem zamiast siedzieć w ciężarówce to może uda mi się do was przyjechać. Nazywam się Leszek Hajdasz jeśli chodzi o ujawnienie :-)

[ Dodano: 2012-05-25, 20:19 ]
Pytam o front robót bo szkoda by było jechać taki kawałek drogi na darmo :-)
Odpowiedz

#25
Jak już tu (chyba) wspomniano potrzebny jest dekarz Wink. A w kwestii prac odezwij się na PW, ew gg.
Chyba się w Dzierżnie minęliśmy Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#26
26 maja minął pod znakiem wycinki krzaków, udało się oczyścić spory fragment skrajni na torze wyjazdowym. Poza tym do TOZK dołączyło oficjalnie dwóch kolegów.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#27
Z forum?
Odpowiedz

#28
Z forum. Jak będą chcieli to się pochwalą.
Odpowiedz

#29
TOZKiOS serdecznie ich wita Smile

Jednemu się już nawet świeżutka, jeszcze ciepła legitymacja przydała, jak dziś przyszło dwóch przystojnych strażników miejskich na kontrolę.

Melduję wycięcie wszystkich drzew z wnętrza hali wachlarzowej oraz spod orła. Melduję posianie pelargonii pod zbiornikiem na sprężone powietrze Big Grin
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#30
Cytat:Jednemu się już nawet świeżutka, jeszcze ciepła legitymacja przydała, jak dziś przyszło dwóch przystojnych strażników miejskich na kontrolę.

A co te "damozjady" od Was chcą?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile łącznie potrzeba pieniędzy,żeby zostać maszynistą? Mechanik_EP07 62 19 121 07.11.2017, 17:05
Ostatni post: PeKaP
  Ankieta - skansen w Chabówce gabi_a 8 4 941 21.04.2012, 16:56
Ostatni post: gabi_a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.