Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejka H0
#1
Hej!
Nie za bardzo wiedziałem gdzie umieścić moje pytanie , więc umieściłem je tutaj.
Więc do rzeczy : Czy ma ktoś z Was zestaw startowy w skali H0 do sprzedania? Do 200 - 250zł? Poszukuje coś za ta kwotę , ale jakoś nic fajnego nie ma Sad Chyba ,że znacie jakieś sklepy lub targowiska/hurtownie (okolice Katowic , Gliwic) gdzie można za przystępną cenę kupić taką kolejkę. Z góry dziękuję za odpowiedziSmile
Odpowiedz

#2
Ja zaczynałem od zestawu startowego firmy Mehano (słoweńska firma), może jakość wyrobów nie jest taka jak Piko, Roco czy inne Markliny... Ale jak na początek to naprawdę super i tanie tory... A pozatym to warto czasami na allegro czatować bo czasami trafiają się świetnie oferty w super cenach....
Więc myślę, że mógłbyś się porozglądać w sklepach modelarskich na śląsku i popytać o tą firmę...
link: http://www.mehano.si/EN/toys.php?Id=&idm=5&group=5
Odpowiedz

#3
Miałem właśnie kiedyś Mehano , ale gdy urodził się mój brat kolejka nie prztrwała do dzisiajSad
Odpowiedz

#4
Kiedyś była giełda modelarska w Katowicach, ale nie wiem, czy jeszcze istnieje.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
Giełda jeszcze w zeszłym roku istniała. Jeżeli przetrwała do tego roku to odbywa się w pierwszą niedzielę miesiąca (w tym wypadku najbliższą) w budynku starego dworca PKP.

marcin753, Mógłbyś sprecyzować swoje oczekiwania co do zestawu startowego? Wtedy będzie nam łatwiej coś dla ciebie znaleźć.
Volenti non fit iniuria
Odpowiedz

#6
Myślę, że warto co jakiś czas zajrzeć na allegro. Tam niekiedy można kupić fajne zestawy startowe (niekoniecznie nowe) po dosyć atrakcyjnych cenach.
Odpowiedz

#7
Nowy zestaw to koszt minimum 290 zł ale za to marki piko...więc kwestia decyzji. Piko to jednak niemiecka jakość. Tutaj znajdziesz jedne z najtańszych, nowych zestawów (przeglądam sieć więc coś tam wiem) http://flytoy.pl/product-pol-2090-PIKO- ... obowy.html
Odpowiedz

#8
(01.03.2012, 10:31)TOMEKKOT napisał(a): Giełda jeszcze w zeszłym roku istniała. Jeżeli przetrwała do tego roku to odbywa się w pierwszą niedzielę miesiąca (w tym wypadku najbliższą) w budynku starego dworca PKP.

marcin753, Mógłbyś sprecyzować swoje oczekiwania co do zestawu startowego? Wtedy będzie nam łatwiej coś dla ciebie znaleźć.

Teraz giełda odbywa się w Technikum Kolejowym w Sosnowcu - naprzeciwko dworca PKP Sosnowiec Główny, to jest chyba ul. Kilińskiego.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Jaka to kolejka???? Daniels1186 0 2 033 25.08.2017, 09:34
Ostatni post: Daniels1186
  Proszę o pomoc w wycenie - kolejka elektryczna + makieta Arexx 2 4 835 25.09.2013, 18:49
Ostatni post: Arexx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.