Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana nr wagonu 1 klasy
#1
Witam serdecznie nie wiem w którym dziale umieścić to pytanie. Niektórym może się to wydać dziwne ale nie podoba mi się, że dostałem bilet na 1 klasę w wagonie 1/2 klasa. Czy istnieje możliwość zmiany wagonu? Dodam że bilet jest na przejazd 9 marca więc jeszcze dużo czasu. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Odpowiedz

#2
Wybacz, że Ci chyba nie pomogę, ale w czym wagon 1/2 jest gorszy od wagonu 1 klasy?
Jaro

Odpowiedz

#3
W sumie jak się tak zastanowić, a powiedz mi ET40 czy wagony w czerwonym i pól na pól malowaniu były modernizowane i czy jest jakiś plus wybrania 1 klasy oprócz rezerwacji miejsca, bo z tego co się dowiadywałem w 38200 nie ma rezerwacji w 2 klasie
Odpowiedz

#4
Długo nie pojawiały się w składach, właściwie od kiedy pospieszne przejęte zostały przez IC, z powrotem w składach pojawiły się około roku temu. Nie wiem, czy były w jakiś znaczący sposób modernizowane, ale na ogół naprawy rewizyjne przechodziły niedawno. Jasne, że nie jest to standard EIC :-P, jednak w TLK cała zabawa z 1 klasą polega na tym, że masz pewność miejsca siedzącego. Jeżeli w składzie jest inny wagon 1 klasy - to szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, czy da się zmienić rezerwację :-(

Jeżeli nie da rady, to na pocieszenie dodam, że w wielu składach TLK kursują jeszcze czerwone, klasyczne jedynki i nie są to wagony zdeklasowane.
Odpowiedz

#5
dzięki za pomoc..mimo wszystko spróbuje Smile
Odpowiedz

#6
misiu79 napisał(a):czy wagony w czerwonym i pól na pól malowaniu były modernizowane i czy jest jakiś plus wybrania 1 klasy oprócz rezerwacji miejsca

E, z mojej wiedzy (ale głowy sobie uciąć nie dam), właśnie w "1/2" część będąca pierwszą klasą ma lepszy standard (np. 6-miejscowe przedziały). A w wagonach jednolitych, to puszczają jak im wyjdzie: jedynki jako dwójki, dwójki jako jedynki...
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#7
Kiedy widziałeś ostatnio zieloną dwójkę jadącą jako wagon 1 klasy?!
To są bardzo rzadkie sytuacje.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.