Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CallPay - bilet za pół ceny
#1
Ponowna odsłona promocji biletów nabywanych przez komórkę w systemie CallPay.

Tym razem gratka jest większa, bo można oszczędzić również przy nabyciu biletu miesięcznego na Koleje Śląskie. To już konkretna oszczędność!

Dotyczy również nabywanych przez komórkę jednorazowych biletów strefowych na pociągi PR w aglomeracji katowickiej, a także komunikacji miejskiej w miastach gdzie dostępne jest CallPay (m.in. KZK GOP i ZTM Poznań). Pełna lista:
http://callpay.pl/strona,57.html


Warunkiem udziału jest rejestracja w systemie CallPay (do zakupu biletu miesięcznego KŚ niezbędne jest podanie danych osobowych przez stronę WWW) oraz podpięcie do systemu CallPay karty płatniczej MasterCard, z której zostaną pobrane środki.

Promocja odbywa się w ten sposób, że z karty płatniczej zostaje pobrana pełna należna kwota, ale połowa z niej jest zwracana na konto CallPay i może być wykorzystana na poczet przyszłych płatności (np. za bilety).
Odpowiedz

#2
Od 16 kwietnia znowu bilety kupione przez komórkę (z kartą MasterCard) - za pół ceny.

Cytat:Od 16 kwietnia została uruchomiona kolejna promocja dla Klientów dokonujących płatności kartami MasterCard, w ramach której Klienci otrzymywać będą 50% zwrot wydatków za zakupione bilety.

http://callpay.pl/strona,57.html
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#3
Promocja wróciła, tym razem 30% ceny biletu, do końca zimy - 21.marca. Szczegóły w artykule:
Callpay i MasterCard obniżają ceny biletów
Odpowiedz

#4
1. co to jest "pkp KD"???
2. informacja cytowana w artykule jest, delikatnie mówiąc, nieświeża i niedopracowana, skoro mówi o biletach na pociągi REGIO w strefach A B C aglomeracji katowickiej...

Ojjj, coś widzę że "rozkład promocji pkp" zerżnął żywcem tekst z Blogu REGIOchłopaka z listopada 2011, dla niepoznaki nieco zmienił formę tu i ówdzie, i opublikował bez podania źródła.

Trochę nieładnie... REGIOchłopak na pewno nie miałby nic przeciwko, ale

1. przed zrobieniem Ctrl-C Ctrl-V kontaktujemy się z autorem, albo przynajmniej zaznaczamy skąd wzięliśmy informacje
2. aktualizujemy newsa do aktualnych realiów, tzn. zmieniamy to, co się w międzyczasie zmieniło.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#5
@psim, rzeczywiście, widzę teraz te fragmenty tekstu w swoich notatkach (zanim je przeredagowałem) - wydawało mi się, że korzystam tylko z materiałów promocyjnych od CallPay. Jeszcze Google pokazuje mi, że wchodziłem na artykuł RCh 22.stycznia...

Przyznaję się, przepraszam, mój błąd, już poprawiam wszystko i dziękuję za zwrócenie uwagi.
Odpowiedz

#6
rozkladny napisał(a):wydawało mi się, że korzystam tylko z materiałów promocyjnych od CallPay.

No cóż, pozostaje tylko cieszyć się - że materiały od REGIOchłopaka są bardziej rzetelne i doceniane, niż od samego CallPay :-)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakup biletu na PR przez telefon - aplikacja CallPay Kolej mikrobart 3 3 312 14.08.2014, 08:26
Ostatni post: DamianT
  Likwidacje ofert w PR i podwyżka ceny pitagoras23 6 4 398 05.12.2013, 09:45
Ostatni post: pitagoras23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.