Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyka czy nowoczesność?
#1
Nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić ten temat, więc umieszczam go tutaj. :-)

Chciałem zapytać Was, Miłośników Kolei, czym lubicie jeździć najbardziej, lub co Wam się najbardziej podoba na torach. Szynobusy, EZT-y, czy może składy wagonowe ?

Ja osobiście mając np do wyboru szynobus lub EZT czy skład wagonowy, wybieram zdecydowanie to drugie. Ubolewam nad tym że w moim mieście są już niestety tylko szynobusy. Jak dla mnie nie mają one tego klimatu, co pozostałe pociągi. Bardzo jestem ciekawy Waszych opinii. ;-)
Odpowiedz

#2
Cóż, trudno powiedzieć bo moim zdaniem wszystko ma swój klimat, nawet nowy szynobus. Aczkolwiek ja wskazywał bym na składy wagonowe, mają to coś. Ja lubię wszystko Wink
Odpowiedz

#3
Ja lubię składy wagonowe niezależnie czy pod banderą IC czy PR, choć wolę IC gdyż mają wagony z przedziałami w większości. A dlaczego? Dlatego, że można liczyć na trochę intymności, nie trzeba słuchać czasami całego wagonu jak rozmawia. Inaczej się podróżuje mając 5 pasażerów obok niż cały wagon.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#4
wagonowe są dobre na linie dalekie. SA są dobre, ponieważ są dostosowane do osób niepełnosprawnych i nowoczesne. Patrząc jednak na ich wykonanie i awaryjność to...
Nie można powiedzieć bo zarówno wagonowe i SA powinny być, ale dzisiejsza dokładność, a właściwie brak to inna kwestia.
Odpowiedz

#5
przem710 napisał(a):Cóż, trudno powiedzieć bo moim zdaniem wszystko ma swój klimat, nawet nowy szynobus. Aczkolwiek ja wskazywał bym na składy wagonowe, mają to coś. Ja lubię wszystko Wink

Ja też lubię wszystko, to nie ulega wątpliwości. Jednak składy wagonowe, jak powiedziałeś, mają to coś. Taki niepowtarzalny klimat. Ciężko to nawet zdefiniować. Ogólnie bardzo lubię podróżować pociągami, ale nimi wręcz uwielbiam. ;-)
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.