Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyżurny ruchu a literatura
#1
Witam zostałem pracownikiem PKP LHS sp. Z.O.O. mam zostać w przyszłości dyżurnym ruchu.
Czy istnieje jakaś literatura fachowa która może mi pomóc zapoznać się z tematem?
bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz

#2
Oczywiście, na początek polecam podstawy - instrukcje Ie-1 oraz Ir-1. Dawniej nazywały się E1 i R1, jeśli chcesz poczytać tak wstępnie, to możesz na Allegro kupić te starsze wydania, ale najlepsze byłyby oczywiście te najnowsze.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#3
Ja tak ze swojej strony mogę zasugerować, że najnowsze wydania na pewno posiada przełożony Wink


(czasem w ilości mu niepotrzebnej)
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
Cóż, myślę, że warto zapoznać się z wszelkimi instrukcjami, także tymi nieprzydatnym dyżurnym ruchu
Odpowiedz

#5
Może z instrukcjami nie, ale na pewno podstawy zabezpieczenia i drogówki się przydają (podobnie jak prowadzenie ruchu monterom i drogowcom).
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
Oczywiście mając na myśli wszelkie instrukcja chodziło mi także o te dla maszynistów itd, żeby ktoś sobie czasem nie myślałem, że mam też na myśli te dot. parowozów ;-)
Odpowiedz

#7
Na LHSie obowiązuje instrukcja LHSr-1
Odpowiedz

#8
LHSr-1 tak wiem niestety nie mogę znaleźć w formacie pdf bądź podobnym, gdyby ktoś posiadał będę wdzięczny
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.