Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ty2-1140
#1
Mam pytanko o parowóz Ty2 - 1140 z Zajączkowa Tczewskiego. Czy został już pocięty? A jeśli tak to kiedy?

Pozdrawiam
Odpowiedz

#2
Parowóz jeszcze stoi na w Zajączkowie, na tyłach wagonowni. W Sobotę się tam wybiorę to potwierdzę.
Odpowiedz

#3
A jak przedstawia się obecnie sprawa z wejściem i Fotografowaniem w Lokomotywowni Zajączkowo Tczewskie? Chodzi mi o Ty2- 1140 i ST44.
Odpowiedz

#4
Jest to praktycznie nie możliwe w dni powszednie. Ja przeważnie wybieram się w weekendy wtedy łatwiej wejść, aczkolwiek zdążają się problemy. Zawsze staram się być "niewidzialny".
Odpowiedz

#5
Wiosną muszę wybrać się w weekend do Zajączkowa pofocić.

Jeszcze jedno pytanko w weekendy na jakiej lini można spotkać najwięcej pociągów prowadzonych przez ST44 z Zajączkowa?

Magistrala Węglowa, Prabuty- Kwidzyn, Elbląg- Braniewo?
Odpowiedz

#6
Najbardziej obstawiałbym dawną węglówkę, największe prawdopodobieństwo. Daj znać jak będziesz.
Odpowiedz

#7
Ty2-1140 nadal jest wśród nas, niestety nie mam zdjęcia bo parowóz wraz z innymi zabytkami stoi blisko dyspozytorni, więc się tam nie zapuszczam.
Odpowiedz

#8
Przed wszystkim witam wszystkich Smile

przem710,
Też planuje wybrać się pofocić w Twoje okolice i chciałem się Ciebie zapytać czy próbowałeś kiedyś rozmawiać z naczelnikiem o pozwolenie na pokręcenie się tam i popstrykanie fotek?
Odpowiedz

#9
Z dyspozytorem jak pogadasz to wpuści, tylko w grę wchodzi weekend, jak nie ma "góry". Bo Dyrektor nie jest pozytywnie nastawiony do MK.
Odpowiedz

#10
przem710 napisał(a):Ty2-1140 nadal jest wśród nas, niestety nie mam zdjęcia bo parowóz wraz z innymi zabytkami stoi blisko dyspozytorni, więc się tam nie zapuszczam.
Byłem tam wczoraj, stoi.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#11
Tak tak byliśmy ;-) Dzięki inicjatywie forum "Dawny Tczew".
Odpowiedz

#12
przem710 - jak byś zorganizował jakieś wejście do Wagonowni Zajączkowo to ja się piszę ;-)
Odpowiedz

#13
Mam jeszcze pytanie: co z tym Ty-2, czeka na pocięcie czy mają jakieś zamiary co do tego parowozu ?
Odpowiedz

#14
Planów Cargo nie znam, pociąć raczej go nie mogą. Jak tylko zakończy się sprawa z TKt48-170 będziemy myśleć o tym Ty2.
Odpowiedz

#15
Panowie, Ty2-1140 nie jest Cargo-wski, lecz Nieruchomości. ;-)
I ma być sprzedany.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.