Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oferta pracy - praca w Dziale Rozkładów Jazdy - woj. kujawsko-pomorskie
#1
Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych grup świadczących usługi z zakresu pasażerskich przewozów kolejowych w Europie, zatrudniającej ponad 38 500 osób i realizująca każdego roku ponad 1 miliard przewozów pasażerskich w 11 krajach europejskich, w związku z dynamicznym rozwojem na Polskim rynku, poszukujemy kandydatów do:

Działu Rozkładów Jazdy

Nr ref.: RdJ/01/2011/TOR

Miejsce pracy: Toruń


Zakres obowiązków:

• przygotowywanie założeń rozkładowych na podstawie analizy danych o sprzedaży biletów, badań potoków podróżnych oraz ankiet pasażerskich,
• opracowywanie planowanych rozkładów jazdy/obiegów taborowych bazujących na zapotrzebowaniu pasażerów wraz z uwzględnieniem efektywności wykorzystania taboru kolejowego,
• wyliczanie potrzeb taborowych oraz ludzkich do realizacji zadań ogłaszanych w przetargach na przewozy regionalne,
• składanie wniosków rozkładowych do PLK oraz udział w ich opracowywaniu oraz ewentualnych korektach w przypadku zamknięć torowych,
• sporządzenie raportów oraz statystyk dotyczących rozkładów jazdy,
• kontrolowanie i aktualizacja obiegów pracy pojazdów,
• współpraca z innymi działami w zakresie optymalizacji rozkładów jazdy.

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu rozkładów jazdy lub innym planowaniu wykorzystania środków transportu,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.


Oferujemy:
• możliwość pracy i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pakiet socjalny,
• niezbędne narzędzia pracy.




Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres:

<!-- e --><a href="mailto:tor_rekrutacja@startpeople.pl">tor_rekrutacja@startpeople.pl</a><!-- e -->


W temacie maila prosimy podać numer referencyjny i nazwisko.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Prosimy o dopisanie w CV:

*Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

*Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.
Odpowiedz

#2
"Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych grup świadczących usługi z zakresu pasażerskich przewozów kolejowych w Europie"

A jakąś nazwę to ma? Nie wiem jak inni ale ja wolałbym wiedzieć gdzie mogę wylądować
Yo pasa de todo!
Odpowiedz

#3
Ja obstawiam DB Arriva (tylko gdzie ten dynamiczny rozwój Tongue)
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
To była tez moja pierwsza myśl z ta Arrivą, ale mogę się tylko domyślać. Rozwalił mnie punkt, że oferują niezbędne narzędzia pracy... uff już myślałem, że będzie trzeba taszczyć własne akcesorium z domuSmile
Yo pasa de todo!
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oferta pracy dla Maszynistów w Niemczech! Antal 1 4 530 25.02.2018, 13:34
Ostatni post: wonciu
  Oferta pracy dla maszynisty ArcheConsulting 1 3 188 04.02.2014, 13:47
Ostatni post: ArcheConsulting
  Maszynista pojazdów trakcyjnych - oferta pracy Anna Bojdo 0 2 820 09.01.2014, 00:13
Ostatni post: Anna Bojdo
  Rewident taboru - oferta pracy Anna Bojdo 0 3 306 09.01.2014, 00:02
Ostatni post: Anna Bojdo
  Ustawiacz - Oferta pracy Anna Bojdo 0 2 779 08.01.2014, 23:57
Ostatni post: Anna Bojdo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.