Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarobki maszynisty, ustawiacza...
#1
Maszyniści, ustawiacze , dyżurni , napiszcie jak u was z zarobkami . Ja - maszynista - ustawiacz 2000zł na rękę.
Odpowiedz

#2
W IC mechanik po dłuższym stażu pracy na ręke do 3,5 tys. zł.
Odpowiedz

#3
Witam,


chciałbym zapytać się Was ile zarabia maszynista 2 trakcyjny podstawa + dodatki w lokalizacjach:


- Warszawa

- Gdańsk

- Małaszewicze

- Rzepin

- Węgliniec

- Wrocław


Pozdrawiam
Paweł
Odpowiedz

#4
U prywaciarza, pierwsza pensja. Świeżak po kursie maszynisty 3900 na łapę. Ale do roboty dojeżdżałem 300 km (tylko zwrot kosztów dojazdu). Kurs pomocnika/manewrowego/rewidenta i potem maszynisty musiałem sam sobie opłacić.

Ciężka czasem robota. Ale jako inż. informatyk w poprzedniej firmie zarabiałem 3 razy mniej.

Pozdr.

R.
Odpowiedz

#5
Gdzie ??? Idę tam Smile.
Odpowiedz

#6
Z tego co się orientuję to normalne pieniądze u prywaciarzy. U niektórych jest trochę mniej, u innych sporo więcej.
Odpowiedz

#7
Ale trzeba mieć uprawnienia żeby u prywaciarza się zatrudnić, bo z ulicy bez papierów tam chyba nie poszedłeś, też będę próbował gdzieś się zatrudnić jak szkolę skończę ale kto mnie weźmie bez papierów? Chyba że własna licencja wchodzi w grę i dalsze zatrudnienie w firmie.
Odpowiedz

#8
Nie ma sensu robić licencji na własną kieszeń. Sądzę, że jak zwykle sprawa toczy się o maszynistę.

Zgłoś się do przewoźnika i zaproponuj jakieś korzystne rozwiązanie, typu - Ty płacisz, a jak zdasz z automatu Cię przyjmują. Bądź coś podobnego.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#9
Tak chodzi o maszynistę oczywiście, gdybym miał pewność zatrudnienia to oczywiśćie bym się na takie rozwiązanie zdecydował.
Odpowiedz

#10
3900 na rękę to totalna bzdura, prześlij mi listę płac, gdzie świeży pracownik zarabia 6000 zł czyli 3900 na rękę podaj też stanowisko i firmę . To ile zarabia ktoś z 20 letnim stażem : 10tys ?a może 15tys??? BZDURY!
Odpowiedz

#11
Moja ostatnia wypłata to 1800 zł z groszami z dodatkami popołudniowymi, nockami oraz rodzinnym. No po prostu tragedia za taką odpowiedzialność, miliony złotych na haku....uwierzcie mi człowiek się zastanawia czy dobry zawód wybrał.
Odpowiedz

#12
U prywaciarza po pewnym czasie normą są zarobki z 5 czy 6 z przodu i to na rękę. Nie wiem czy i ile mniej zarabia "nowy" i oczywiście uprawnienia to podstawa.
Odpowiedz

#13
W PR-ach zarobek na rękę około 2900 do max 3200 w zależności od ilości godzin świątecznych i nocnych ; w cargo 3000 do max 3500 a u prywaciarza to nawet 4500 na rękę tylko,że za 280 godzin pracy tak ,że nie masz czasu za przeproszeniem się wy.....ć a także zapomnij o rodzinie.
No i co z tą koleją będzie ???
Odpowiedz

#14
I to powinno być normowane jakoś, taki czowiek odpowiada za bezpieczeństwo to nie powinien być przemęczony. A firma przewozowa niech zatrudni więcej albo wyszkoli nowych jeżeli brak maszynisztów.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#15
No przecież jest normowane. Masz miesięczną normę godzin, a że maszyniści godzą się na więcej to ich sprawa.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarobki maszynistów w 2024r Dudi85 1 309 01.03.2024, 11:54
Ostatni post: stmichal
Smile Zarobki staż, świadectwo maszynisty, Polregio Szymczak101 21 8 101 31.10.2021, 09:05
Ostatni post: Szymczak101
  Zarobki Polregio Maszynista? Onitchi 4 7 173 02.12.2020, 22:58
Ostatni post: Refe
  Zdobycie uprawnień ustawiacza a wada wzroku BaKu_Mechanik 3 3 161 03.03.2020, 14:06
Ostatni post: BaKu_Mechanik
  Zarobki dyspozytora w PKP Cargo gienekbjr 12 12 701 25.02.2018, 17:26
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.