Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokalizujemy Dragona
#31
Jutro jakoś rano (po 10 najwcześniej) Dragon pojedzie znowu z Warszawy do Zawiercia/Sosnowca.
Odpowiedz

#32
Będzie wracał w tym samym dniu ?
Odpowiedz

#33
Ciężko powiedzieć. Teraz jedzie do Zawiercia (na razie). Stoi w Babach bodaj na chwilę obecną.
W razie czego jak coś będę wiedział i będę miał dostęp do sieci, to dam znać.
Już wiem, że będzie od razu z Zawiercia brać skład powrotny. Ale to wieczorem.
Odpowiedz

#34
Dziś stał zimny w Zawierciu około 13,
Odpowiedz

#35
Do złapania po weekendzie...
Odpowiedz

#36
W sobotę nie ma szans na złapanie Dragona na wiedence?
Odpowiedz

#37
Nie ma.
Sorki, że tak późno.
Odpowiedz

#38
Mało korzystnie dla "focistów", bo dopiero po 20 Dragon wyjedzie przez Częstochowę do Warszawy.
Odpowiedz

#39
Dziś może być mała ciekawostka. Dragon przyjedzie na Okęcie, a z Okęcia wieczorem późnym pojedzie na Jaszczów (Lublin).
No, niestety znowu wszystko nocą...

Edit: pojedzie z Okęcia jutro wcześnie rano.
Odpowiedz

#40
Dragon dopiero chwilę temu wyjechał z Warszawy p. Górę Kalwarię, Dęblin. Może ktoś go złapie.
Odpowiedz

#41
Dziś Dragon będzie do złapania na trasie Jaszczów - Lublin - Dęblin - Radom - Kielce (i dalej jeszcze nie wiem, ale w kierunku Rybnika). Wyjazd po południu, po 14 raczej.
Odpowiedz

#42
Będzie jeszcze jeździł w kierunku Częstochowy ?
Odpowiedz

#43
Tego obiecań nie mogę. Jeżeli pojedzie, to jeszcze raz w kierunku powiedzmy Warszawy (piątek/sobota/niedziela). Ale ruch towarowy jest nieprzewidywalny niestety.
Na razie jak ktoś chce, to może go złapie dziś na tej trasie.
Edit: wyjazd dziś po 20 najwcześniej. A Warszawa niepewna niestety.
Odpowiedz

#44
Jeżeli dyspozytorzy nic nie pokręcą mocniej, to Dragon pojedzie do Warszawy z Zawiercia jeszcze dziś, powiedzmy po 12 z Zawiercia. Potem pewnie wróci, a potem to ciężko powiedzieć. Ale to prawdopodobnie będzie ostatnie kółko na Warszawę pod szyldem DB SRP.
Odpowiedz

#45
Stoi dziś zimny w Zawierciu.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.