Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKS też "daje radę"
#1
Cytat:Poczekalnia dla pasażerów PKS na dworcu Łódź Kaliska początkowo miała zostać oddana do użytku w połowie października. W połowie listopada PKS obiecało, że poczekalnia dla pasażerów na pewno stanie w połowie grudnia. Termin mija, a poczekalni jak nie było, tak nie ma. Dlaczego? - Wiem, ale nie powiem - mówi prezes PKS

Polecam lekturę całości.

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,1081 ... scie_.html
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#2
psim, Masakryczna odpowiedź. Ja nie wiem jak taka osoba może być prezesem, przecież to śmiech na sali. Myślałem, że tylko Polska kolej słynie z paradoksów i innych głupot, ale jak widać i firmy przewozowe PKS mają w swoich szeregach ,,durniów"
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#3
Ostrowianin, odsyłam do wstawionego przeze mnie kiedyś w humorze kolejowym wywiadu z rzecznikiem Wrocławskiego MPK. To jest dopiero paronoja :-P
Odpowiedz

#4
rysiogeniusz, Ja w ogóle nie wiem jak można takie osoby zatrudniać na takich stanowiskach. Już mógł w ogóle nie udzielać tego ,,wywiadu", niż takie odpowiedzi. Dosłownie jak takie małe dziecko Big Grin
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.