Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infopasażer - system monitorowania opóźnienia pociągów - PKP IC, KD, Arriva
Oby tylko wraz z odżyciem Infopasażera nie odżył zapał PKP Intercity, że system świetnie funkcjonuje, a dzisiejsza awaria to dla dobra pasażera, podobnie jak kod do wpisania na stronie głównej
Odpowiedz

rysiogeniusz napisał(a):dzisiejsza awaria to dla dobra pasażera, podobnie jak kod do wpisania na stronie głównej
Oj, nie przesadzajmy, że awarie są celowe. Po to Infopasażera opublikowano, żeby można było z niego korzystać, nie wierzę w teorie spiskowe.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

Nie do końca się zrozumieliśmy ;-) Awarie na pewno nie są celowe, jednak na początku z ogromną radością ogłaszano, jaki to ten system jest wspaniały a teraz...no cóż, funkcjonuje średnio
Odpowiedz

Szczerze mówiąc cały czas funkcjonuje tak samo - przeciętnie. Ale dla zwykłych, kolejowych zastosowań jak dla mnie się sprawdza.
Odpowiedz

CAPTCHA też można zrobić z jajem. Ale to trzeba mieć mózg, i szczyptę fantazji.

Przykładowe CAPTCHA na stronie austriackich kolei (przy REJESTRACJI, a nie przy każdorazowym użyciu):

[Obrazek: th_oebb.jpg]
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

Faktycznie, z captcha to przegięli. Utrudnia to korzystanie na telefonie.
Odpowiedz

KlimaT napisał(a):Utrudnia to korzystanie na telefonie.
A jaka różnica między korzystaniem przez tel, a komputer? Smile
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

U mnie (na tel: Opera Mini) ogromna różnica, bo każde pole wypełniam bez wglądu na stronę. Czyli captcha muszę zapamiętać i wklepać w stosownym formularzu. Jak się pomylisz... to zwykle dowiadujesz się po próbie wysłania kodu Smile
Odpowiedz

Ja mam Opera Mobile i taki kłopot nie występuje - przegląda się wszystko jak na komputerowej przeglądarce.
Ale to wszystko zależy od telefonu, jak nie masz androida no to Opery Mobile nie wgrasz.
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

loony napisał(a):jak nie masz androida no to Opery Mobile nie wgrasz.
Nieprawda, jest wersja na Symbiana.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

Wiesz, loony, o wiele łatwiej wpisuje się captcha na klawiaturze, niż na ekranie telefonu dotykowego. Poza tym, czasem to captcha jest tak nieczytelne... :/

@up i java też. Pamiętam, bo miałem.
Odpowiedz

KlimaT, oj, u mnie, na Xperii P Captcha wygląda bardzo ładnie. Dzisiaj całą drogę korzystałem z Infopasażera jadąc do domu - działał płynnie, zapamiętał Captchę, nie musiałem jej wpisywać za każdym wywołaniem programu - działał w tle.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

KlimaT napisał(a):@up i java też. Pamiętam, bo miałem.
Opera Mini jest pod javę :->

Mam wrażenie, że szukacie dziury w całym. Ja nie mam problemy z przepisywaniem captchy, z przeglądaniem strony na telefonie i gdyby nie ten wątek to bym nawet nie pomyślał, że komuś znowu źle...
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

Wiesz... u mnie kiedyś raz włączoną Operę z Infopasażerem mogłem cały dzień sprawdzać.
Teraz co pół godziny woła o nowy kod, który wpisuje się po prostu źle.
Mogło być lepiej, zrobili gorzej. Żeby choć po złym wpisaniu kodu zapamiętywał nazwę stacji, ale nie... stację też muszę od zera wpisać.
Odpowiedz

Moje najnowsze obserwacje jak dziala Infopasażer.
Wczoraj jechałem z Bydgoszczy pociągiem 58425. Na stacji Krostkowo staliśmy 10 minut z powodu jakiejś usterki którą jednak udało síę naprawić. Następna stacja Białośliwie i znowu 10 minut postoju. Wtedy postanowiłem sprawdzić jak to wygląda na Infopasażerze. Patrzę a tu pociąg jedzie planowo i już zbliża się do stacji końcowej. Po godzinie 9.09 pociąg zniknął z wykresu a w rzeczywistości był jeszcze daleko. Dojechaliśmy z opóźnieniem 19 minut. To już nie pierwszy przypadek jaki widziałem że pociąg jechał opóźniony a infopasażer pokazuje że jedzie planowo. Przestałem już wierzyć w podawane przez ten system informacje.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Internetowy system zakupu biletów IC sq6miz 0 438 02.07.2023, 16:35
Ostatni post: sq6miz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.