Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KZK GOP kusi MZK Tychy
#16
Cinek napisał(a):Z tego co wiem, w KZK każdy z PKM-ów też sobie sam kupuje co nie ? :-P
PKMy kupują ze środków miasta albo własnych. Ani MZK ani KZK GOP nie może BEZPOŚREDNIO wpłynąć na zakupy. Może najwyżej postawić wymagania w przetargu.

Cytat:Proszę nie pisz mi tutaj takich bzdur, że jeśli jakieś miasto chciałoby wprowadzić internet do autobusów to on tam będzie.
Oczywiście, że będzie. Miasto płaci, miasto żąda. Górski chciał tramwaju to go ma mimo sprzeciwu KZK GOP.
Cytat:Jak dotąd na wszystkich forach wszyscy chcą raczej zniszczyć KZK za głupotę na naszych drogach niż za chęci modernizacji i ulepszania życia pasażerom
A któryś zaproponował coś w zamian?
Cytat:U nas w PKM czy też MZK jak wolisz wybraliśmy tańsze paliwo CNG.
Aczkolwiek z jakichś powodów cała reszta stawia na ropę, nie żebym coś miał do Tychów. Ale gdzieś jest haczyk.

Cytat:A co do wyborów to czy ty byłeś na wyborach i wrzuciłeś kartę z nazwiskiem Twojego prezydenta?
Nie załapałem się z powodu przemeldowania Wink

Cytat:Bo jak nie byłeś to raczej możesz mieć pretensje tylko do siebie,
Niestety demokracja polega na tym, że trzeba przyjmować wolę większości

Cytat:macie jak macie i jesteście dalej w KZK (chyba za karę hiehie)
To, że jesteśmy to jeszcze pół biedy. Gorzej, że nasz wójt (nie prezydent!) nie ma wystarczająco dużo jaj, żeby coś z komunikacją zrobić. Ale taki urok bycia w dziurze pomiędzy trzema organizatorami, z których jeden jest niezainteresowany jeżdżeniem na zadupie, drugi nie ma pomysłu na komunikację, a trzeci jest niekompetentny (dopasuj właściwe Tongue)

Cytat:A co zrobił Twój prezydent i UM ?
Wójt i Urząd Gminy Tongue. Co zrobił? Nic nie zepsuł Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#17
No dobre i to z jego strony. Ale i tak Tychy i Jaworzno to na śląsku dwa najlepsze PKM-y z najnowszym taborem oraz liniami dostosowanymi do potrzeb ludzi, z tym, że w Tychach prez. poszedł dalej jeszcze a mianowicie w stronę kolei i chwała mu za to. Za 2 lata kiedy zostaną oddane parkingi do przesiadek na pociąg to naprawdę dopiero wtedy wszystko zacznie być cacy. ;-D mam taką nadzieję. I tak już teraz rozkład jazdy autobusów w mieście podporządkowany jest rozkładowi SKM do K-c.
Jeśli masz pytania odnośnie GKW to napisz do nas na gg: 31183487 - odpowiemy na pytania :))
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.