Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań o forum i modelarstwo
#1
Witam!

Jakiś czas temu uruchomiłem bloga (http://modelekolejekh0.pl/) o modelach kolejek H0.
Przygotowuję post o forach dyskusyjnych poświęconych tematyce modelarstwa, szczególnie kolejek w skali H0. Stwierdziłem, że najlepiej będzie samemu się zarejestrować i sprawdzić empirycznie jak działają wszystkie fora - jakby oczywiste, ale wolę uprzedzić Wink

Tak więc, ciekawy jestem...

..jaki jest poziom zaawansowania? Czy jest to forum bardziej dla nowicjuszy, czy doświadczonych modelarzy?

..jakie skale są tutaj preferowane/najbardziej popularne?

..czy jest tu jakiś ulubiony producent, albo marka, o której często się mówi na forum?

..czy piszesz tylko na tym forum, czy na innych też?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i uwagi do powyższych tematów!

PS. Czy będzie OK, jeśli podrzucę tutaj informacje o nowych postach na blogu? Nie chciałbym, żeby ktoś pomyślał że spamuję Smile
Odpowiedz

#2
Jak byłem mały to miałem kolejkę PIKO - żółta lokomotywa i 2 zielone wagoniki. Jeszcze się gdzieś walają po strychu zapewne.

W podstawówce skleiłem model samolotu RWD5-bis, ale na pomalowanie go już mi pary zabrakło.
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#3
Cytat:..jaki jest poziom zaawansowania? Czy jest to forum bardziej dla nowicjuszy, czy doświadczonych modelarzy?

To forum jest poświęcone ogólnie kolei, poruszamy bardzo często różne tematy ze świata kolei. Temat modelarstwa poruszany jest raczej rzadziej.

Cytat:..jakie skale są tutaj preferowane/najbardziej popularne?

Nie preferujemy żadnych skali.

Cytat:..czy jest tu jakiś ulubiony producent, albo marka, o której często się mówi na forum?

Tak jak wyżej, nie preferujemy żadnych producentów. Jak ktoś ma jakiś pytanie, problem po prostu o tym pisze bez wglądu na skalę, firmę itp.

Cytat:..czy piszesz tylko na tym forum, czy na innych też?

Jeżeli chodzi o fora typowo poruszające tematykę kolejową to tak, natomiast z modelarstwem nie jestem związany więc odpowiedź brzmi nie.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.