Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 napraw rewizyjnych wagonów 111A dla PR
#16
A no nie wiem czy dobrze odmieniłem: chodzi o Toruń Kluczyki, PR Bydgoszcz.
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#17
Damian Łódź, No tak, ale jeśli robią rewizje to chyba normalne, że musieli pożyczyć bo inaczej nic by z tego nie wyszło. Poza tym na nie wszystkie składy wagonowe dało się znaleźć zastępstwo
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#18
Tylko pożyczyli wagony z Torunia i dlatego odbiło się to na zestawieniu IR Mamry, a tu już nie fair.
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#19
@DŁ

IR Mamry zestawia Toruń ale chyba też Olsztyn (Bnou i B11p w malowaniu warm-mazu) ;-) Więc ewentualne doczepienie jakiegoś Bmnopuxa jest możliwe (w Poznaniu) :-D
Odpowiedz

#20
Virakocha, No tak, ale skoro pożyczyli znaczy się, że nie mają to co mają przyłączyć? Zresztą w 3 minuty takiej operacji się nie da zrobić, a tyle właśnie stoi w Poznaniu skład IR Mamry
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#21
Virakocha napisał(a):Więc ewentualne doczepienie jakiegoś Bmnopuxa jest możliwe (w Poznaniu) :-D
Na stacji Poznań Główny obowiązuje, z tego co wiem, zakaz manewrów.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#22
Niby jest, chociaż w rzeczywistości jest on łamany - postawianie 2 składów wagonowych na peron 2 i 3, czasem 4 i 5, podstawianie składów na peron 4a i 2a, także nie jest on do końca przestrzegany
Odpowiedz

#23
IR Mamry zestawia "Toruń". Oni dostali partię wagonów do dyspozycji, jednak gdy "Poznań" popadł w depresję to zabrali wagony w pożyczkę.

ps. aha PR Olsztyn włączał swój wagon w postaci B11p/B10 ale w ramach bezposredniego wagonu rel. Ełk-Wrocław , który od jakiegoś czasu nie kursuje.
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#24
Damian Łódź, A wiesz co się stało, że teraz ten wagon nie kursuje. Ogólnie jest to bardzo dobry pomysł. Chwała za to PRom
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#25
Nie wiem dlaczego nie jeździ, być może problemy taborowe, nie mamy tyle "niepotrzebnych" wagonów co IC.

ps. wiesz o co chodzi...
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#26
Damian Łódź, no tak nie sprzedajecie taboru tak jak IC.
ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#27
No można skorzystać z wyprzedaży taboru przez IC jak zrobiły to KW :-)
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#28
7 listopada z Rzeszowa do Chojnic wyjechało 5 wagonów na naprawę rewizyjną. Ja tylko jestem ciekawy, czy po tej naprawie one wrócą do Rzeszowa.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dźwięk przesterowania zaworów rozrządowych w wagonach 111A i 112A gurski 0 3 404 03.08.2018, 23:47
Ostatni post: gurski
  Sposoby napraw ostoi oraz nadwozi wagonów. simmek 1 2 964 08.05.2018, 20:48
Ostatni post: wołodyjowskiIC
  Mapka połączeń kolejowych z wagonu 111A 976497 0 3 819 09.03.2014, 23:06
Ostatni post: 976497
  Nazewnictwo wagonów rah606 1 5 595 26.02.2013, 06:16
Ostatni post: przem710
  Ilostany wagonów wizzair98 3 6 014 10.11.2012, 23:46
Ostatni post: Lutek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.