Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[impreza] EN57 z Dęblina do Świerży Górnych
#16
mikrobart napisał(a):ic_kolobrzeg, oczywiście, pociąg powinien się zbilansować, nie można jednak zacząć popadać w skrajności - nie zaczynajmy zakładać na bufory niebieskich plastikowych worków (kojarzycie, prawda?).

Spokojnie nie mam zamiaru zakładać worków na bufory jak TPWP :-)
Odpowiedz

#17
ic_kołobrzeg ma rację. Nie ma nic za darmo, wiele ludzi płaci kasę za to, dlaczego ktoś ma korzystać za free?
Odpowiedz

#18
Przychodzi dość dużo @ z pyatniem, czy są wolne miejsca - jednak kibel to duży pojazd więc odpowiadam, tak są, można się nadal zapisywać ;-)
Odpowiedz

#19
Powiem tak: kiedys gdzies tam w internecie czytałem o jakiejs imprezie i był zapis o PŁATNOŚCI za gonienie autem za pociągiem. No nie wiem, komuna minęła dawno, ale zdaje mi sie że nie do końca.
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#20
Damian, nikt nie zmusza do płacenia, ale w dobrym tonie jest żeby goniący też się coś dorzucili bo koszt uruchomienia pociągu musi się zwrócić.
Odpowiedz

#21
Kolejoman, ale ja jestem pewien, że czytałem o jakiejś imprezie, gdzie wyraźnie było zaznaczone coś w tym stylu: osoby goniące autem i chcący robić zdjęcia - opłata 50zł.
To co jakbym sobie jechał drogą publiczną wzdłuż torowiska gdzie odbywa się przejazd poc. specjalnego i bym robił zdjęcia to może by policję na mnie wezwano?
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#22
W zesz³ym roku w Chabówce organizatorzy wezwali SOK, ale ten nie móg³ nic zrobiæ poza wylegitymowaniem goni±cych. No i standardowo wiesza siê ró¿ne szmaty na parowozie.
Odpowiedz

#23
Jakie szmaty na parowozie bo nie wiem o co chodzi?

Dziwię się że SOK się w ogóle ruszył na to wezwanie, szkoda paliwa.
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#24
Cytat:ale ja jestem pewien, że czytałem o jakiejś imprezie, gdzie wyraźnie było zaznaczone coś w tym stylu: osoby goniące autem i chcący robić zdjęcia - opłata 50zł
To jest jak się nie mylę o "gonieniu" specjalnego towara(?) na linii Nysa-Brzeg
Odpowiedz

#25
Nie nie , Tomku, to było trochę czasu temu. A swoją drogą chyba przy tej imprezie Nysa-Brzeg chyba tez cos takiego było, ale nie dam głowy i nie pamiętam gdzie czytałem to ogłoszenie.
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#26
Damian £ód¼ napisał(a):Jakie szmaty na parowozie bo nie wiem o co chodzi?
No nie wiesz? Standardowo wiesza siê na dymnicy kamizelkê odblaskow±.
Odpowiedz

#27
Tak, ja też napisałem, że dobrze by było, jakby osoby goniace samochodem zapłaciły za robiebienie zdjęc zryczałtowaną kwotę w wyskości 65zł od samochodu, bo jak wcześniej pisałem koszty uruchomienia pociągu są bardzo wysokie, ale na pewno nikt nie ma zamiaru wieszać szmat na EN57...
Przejazd odbędzie się na pewno - także do zobaczenia w Dęblinie 12.11.2011 start naszego pociągu godzina 11.05
Odpowiedz

#28
Kurcze, a czy na Śląsku przy imprezach z EN57 były jakies opłaty za możliwość zrobienia zdjęć? Nie przypominam sobie.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#29
ic_kolobrzeg, z całym szacunkiem Drogi Użytkowniku, ale pleciesz głupstwa. Nie wolno nikomu jechac autem wzdłuż pociągu???
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#30
Oczywiście, że wolno, ale z reguły organizatorzy pobierają taką opłatę. O ile za fiata, czy jakiś parowóz jestem w stanie zapłacić, to za kibla nie (ale spokojnie, nie wybieram się :-) ).
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IMPREZA KOLEJOWA 07.2016 TOWosem po Wielkpolsce szy_mat 24 10 995 12.06.2017, 11:25
Ostatni post: Kolejoman
  2016.09.24 Lidką do Zaniemyśla - impreza na ŚKP kysrat 0 2 032 12.09.2016, 06:39
Ostatni post: kysrat
  Impreza pożegnalna serii SA101/102 przem710 0 2 616 07.04.2016, 19:18
Ostatni post: przem710
  IMPREZA 12.12.2015 r. -K- SM42 z DLA do Sobótki Zach. WARS-ik 8 4 950 06.01.2016, 19:19
Ostatni post: szy_mat
  [impreza] Majówka z parowozem 2015 Lw 1 2 716 07.04.2015, 20:55
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.