Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[impreza] EN57 z Dęblina do Świerży Górnych
#1
EN57 z Dęblina do Świerży Górnych

Ziemowit Czerski we współpracy z Lubelskim Zakładem Przewozów Regionalnych organizuje przejazd na trasie Dęblin-Garbatka Letnisko-Świerże Górne-Bąkowiec-Dęblin. Uczestnicy imprezy przejadą się odcinkiem linii kolejowej nr 76, po której kursują wyłącznie pociągi towarowe.

Impreza odbędzie się w sobotę 12 listopada br. Pociąg specjalny na stacji Dęblin będzie skomunikowany z pociągami z kierunku Lublina i Warszawy. Przejazd ma potrwać około 5 godzin. Jego koszt to 70 w przedpłacie na konto do 4listopada, oraz 80zł po tej dacie i w pociągu

Zapisy pod adresem mejlowym: <!-- e --><a href="mailto:ziemowit_czerski@wp.pl">ziemowit_czerski@wp.pl</a><!-- e -->

Serdecznie zapraszam
Odpowiedz

#2
Wjeżdżacie na teren elektrowni :?
Odpowiedz

#3
Czy w planie s± fotostopy?
Odpowiedz

#4
Obleśny Szczur napisał(a):Czy w planie są fotostopy?

Oczywiście, że tak ponieważ ja się na tym nie znam, będzie je przygotowywał kolega Iwan.

Virakocha napisał(a):Wjeżdżacie na teren elektrowni :?

Nie ma zgody.
Odpowiedz

#5
Gdyby był wjazd na teren elektrociepłowni, zapisywałbym się od razu, a tak przejażdżka kiblem za 80 zeta, nie kręci mnie...
http://dozer.kolej.org.pl/ <-- Kolejowa Galeria Dozera
Odpowiedz

#6
Dozer napisał(a):Gdyby był wjazd na teren elektrociepłowni, zapisywałbym się od razu, a tak przejażdżka kiblem za 80 zeta, nie kręci mnie...

Szczególnie, że jest przejażdzka kiblem po linii po którek kursują WYŁĄCZNIE pociągi towarowe :-D i przypominam, że jedziemy obie łącznice w Sieciechowie ze zmianą kierunku w Garbatce Letnisko.
Poza tym jak mamy wjechać do elektrowni skoro jedziemy EN57, a bocznica nie jest zelektryfikowana Smile?
Odpowiedz

#7
Znany jest już rozkład pociągu imprezowego.
Odpowiedz

#8
Wiêc z chêci± by¶my go wszyscy poznali.
Odpowiedz

#9
Obleśny Szczur napisał(a):Więc z chęcią byśmy go wszyscy poznali.

Osoby zainteresowane rozkładem i uczestnictwem w imprezie proszę o kontakt GG bądź @.
Odpowiedz

#10
a to tutaj nie można wrzucić?
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#11
Zapewne chodzi o to aby postronne osoby nie wiedziały o której skład będzie jechał. W sumie racja nie po to ktoś płaci aby inny korzystał za free, tyle że dla chcącego nic trudnego bo co to za problem stać przy szlaku i po prostu czekać.
Odpowiedz

#12
DamianT napisał(a):a to tutaj nie można wrzucić?

Zapisz się, opłać składę dostaniesz rozkkład i zaliczysz linię Smile
Poza tym chyba nie zdjaesz sobie sprawy jaki jest uruchomienia takiego pociągu....

przem710 napisał(a):Zapewne chodzi o to aby postronne osoby nie wiedziały o której skład będzie jechał. W sumie racja nie po to ktoś płaci aby inny korzystał za free, tyle że dla chcącego nic trudnego bo co to za problem stać przy szlaku i po prostu czekać.

Dokładnie tak - chyba, że ktoś będzie czekał 10h na pociąg ;-)
Odpowiedz

#13
ic_kolobrzeg napisał(a):Zapisz się, opłać składę dostaniesz rozkkład i zaliczysz linię Smile
Czyli jak ktoś nie zapłaci składki to nie ma szans na zobaczenie rozkładu? Podejście iście komercyjne, nie wiem, czy odpowiednie, gdy rozmawia dwóch hobbystów.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#14
Jak już napisałem wyżej uruchomienie takiego pociągu to bardzo duzy koszt. Podjąłem się tego sam i sam gwarnatuje własnymi funduszami, jak się nie uda (tfu tfu) jestem w plecy pareset złotych.
Więc to chyba oczywiste, że zależy mi na sfinasowaniu pociągu prawda?
Poza tym nie ukrywam też, że dobrze by było, aby osoby goniace samochodem zapłaciły składkę taką jak jeden uczesnik za cały samochód a wtedy też podam im rozkład.
Jedyne co mogę podać to:
Pociąg numer 22203
Dęblin 11.05
Świerże Górne 14.06
Pociąg numer 22204
Świerże Górne 15.10
Dęblin 16.22
Odpowiedz

#15
ic_kolobrzeg, oczywiście, pociąg powinien się zbilansować, nie można jednak zacząć popadać w skrajności - nie zaczynajmy zakładać na bufory niebieskich plastikowych worków (kojarzycie, prawda?).

Jeśli ktoś będzie wredny to i tak będzie gonił pociąg, bo o rozkładzie dowie się od uczestników jadących w pociągu. Trzeba stawiać na uczciwość miłośników, którzy dobrowolnie zapłacą za możliwość pościgu za pociągiem - jeśli zaczniemy przejawiać postawę roszczeniową to zbyt wiele dobrego z tego nie wyniknie.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IMPREZA KOLEJOWA 07.2016 TOWosem po Wielkpolsce szy_mat 24 11 018 12.06.2017, 11:25
Ostatni post: Kolejoman
  2016.09.24 Lidką do Zaniemyśla - impreza na ŚKP kysrat 0 2 039 12.09.2016, 06:39
Ostatni post: kysrat
  Impreza pożegnalna serii SA101/102 przem710 0 2 624 07.04.2016, 19:18
Ostatni post: przem710
  IMPREZA 12.12.2015 r. -K- SM42 z DLA do Sobótki Zach. WARS-ik 8 4 965 06.01.2016, 19:19
Ostatni post: szy_mat
  [impreza] Majówka z parowozem 2015 Lw 1 2 721 07.04.2015, 20:55
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.