Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KDP dla mniejszych miast
#76
Mika napisał(a):A Bilet Metropolitalny ?

Rozumiem, że to żart z Twojej strony? :-P

Bilet Metropolitarny jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które dojeżdżają do GOP-u spoza aglomeracji (np. Miasteczko Śląskie czy Kalety), ale dla kogoś, kto mieszka np. w Gliwicach, a dojeżdża do Katowic jest to praktycznie żadna oferta. Poza tym BP jest miesięczny, a gdzie np. bilet dobowy?
Odpowiedz

#77
pitagoras23 napisał(a):
Mika napisał(a):
pitagoras23 napisał(a):No tu widać polską mentalność, czyli to, że każdy chce tylko dla siebie, nic dla sąsiada.
A sądziłem, że Ty jesteś przodownikiem tejże postawy.
No to jesteś w błędzie, bo gdybym chciał tylko dla siebie to chyba oczywistym by było, że to moje miasto byłoby stacją początkową dla składów, a nie przelotową?
Zapomniałeś już o swoich super pomysłach z KDP ?

mk1992 napisał(a):
Mika napisał(a):A Bilet Metropolitalny ?

Rozumiem, że to żart z Twojej strony? :-P

Bilet Metropolitarny jest (...)
Chciałeś bilet to masz Tongue
Dwa betony -> patrz PR i KZK GOP się raczej nie dogadają (zawsze przeszkodą będzie cena), więc na honorowanie biletów nie masz co liczyć, chyba że któryś z betonów zastrajkuje. Wtedy się będziesz mógł przejechać albo PR albo KZK GOP, w zależności kto będzie strajkował Tongue
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#78
Mika napisał(a):Zapomniałeś już o swoich super pomysłach z KDP ?
A co to ma do rzeczy w tym momencie?
Przecież ani Nowe Skalmierzyce ani Jarocin nie będzie stacją początkową dla pociągów KDP, więc nie czaje Twoich "docinek".
Odpowiedz

#79
pitagoras23 napisał(a):Po to jest forum, żeby się dowiedzieć, nieprawdaż?
To chyba najpierw się pyta, a potem wydaje osąd, nieprawdaż?


Cytat:Byłem w obu miastach i wszystko widziałem.
Ja też, widać byliśmy w innych miejscach...


Cytat:Ale u nas takiego zagęszczenia ruchu nie ma.
To zlikwidujmy sobie jeszcze po jednym torze, przecież na mijanki też się wyrobimy.
Cytat:A Bilet Metropolitalny ?
http://www.przewozyregion...y,s,1,2142.html
Ten bilet jest atrakcyjny dla mieszkańca Cieszyna czy Kluczborka, dla normalnego pasażera nic się nie zmienia.

Cytat:Ja Tongue
Znak, że czas mniej czasu przy magistralach spędzać Tongue
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.