Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamizelka drużyny konduktorskiej IC
#16
przem710, miałem na myśli że jeżeli już jakiś ubiór związany z kolejnictwem to tylko czapka. I najlepiej bez nazwy spółki

Proponuję przenieść temat do działu 'Historia i Praca na kolei'
Odpowiedz

#17
Zgodzę się z @przemo710, takie bezsensowne strojenie się to czysty debilizm i po raz kolejny zaznaczę,że to jest również wprowadzanie ludzi w błąd... :-|

Jak ktoś chce, to może udawać kolejarza u siebie w domu, lub też na imprezach przebierańców (brama weselna też nie głupi pomysł ;-D ).

Wszystko ma swoje granice i tych granic należy się trzymać, a nie latać w czapeczce, kubraczku i huk wie jeszcze czym po pociągu i śpiewać z daleka "z drogi jestem kolejarzem!" Jak dla mnie, to jest żenada....
Maszynista-stażysta 
Odpowiedz

#18
Cytat:Wszystko ma swoje granice i tych granic należy się trzymać, a nie latać w czapeczce, kubraczku i huk wie jeszcze czym po pociągu i śpiewać z daleka "z drogi jestem kolejarzem!"
Dokładnie, zgadzam się z Tobą w 100%. Potem przez takich delikwentów, normalni miłośnicy kolei mają zepsutą opinie. A chyba nie o to chodzi.
Odpowiedz

#19
Troszkę przegięcie z tym przebieraniem się w mundury. Ja jak jeżdżę na badaniach to po prostu krawat zakładam i tyle, do tego ładna koszula i starczy. Nie dziwię się, że kolejarze na hasło "miłośnicy" patrzą się jakoś dziwnie; po takich akcjach...
Odpowiedz

#20
Niektórzy, biorąc udział w badaniach, czują się jak kolejarze - a najczęściej to dla nich realizacja wieloletnich marzeń, więc zaczynają trochę przesadzać.

U mnie ankieter w umundurowaniu budziłby raczej delikatne politowanie.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#21
Ale szopka z tymi przebierankami w kierpocia ICC.Ja jeździłem w tym roku ale nie przebierałem się za koduktora czy tam kierpocia.Żenada.Wiadomo człowiek nie chodził w krótkich spodenkach i bez podkoszulki ale wyglądał schludnie znów bez przesady to nie pogrzeb.A raditelfon kolega miał tez???hahahahahaha
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.