• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komitet Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych
#1
Już w przyszły poniedziałek KODLK obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa krótki materiał z naszej dwuletniej działalności:

http://www.youtube.com/watch?v=x4BcwG6ggkM
Kolej to najlepszy środek transportu.
  Odpowiedz
#2
Ale ortografię to dalibyście komuś do sprawdzenia, przed publikacją prezentacji...
Bahnfahren ist unser Business
  Odpowiedz
#3
Jakość jest fatalna, tekst niewyraźny - kto to robił?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
  Odpowiedz
#4
Autorowi nie zależy na opinii innych, więc nie warto komentować tego 'filmu'.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
  Odpowiedz
#5
Tutaj nie chodzi o walory czysto ortograficzne i nie interesuje nas ocena czegokolwiek. My pokazujemy swoją działalność i jej dwuletnie efekty.
Kolej to najlepszy środek transportu.
  Odpowiedz
#6
Gratulujemy działalności i sukcesów, ale szykując takie coś do publikacji warto zadbać o te "walory ortograficzne" jednak.Oraz o to, by przekaz był czytelny, też miałem problemy z czytaniem. To świadczy o Was i o wiarygodności tej prezentacji.
  Odpowiedz
#7
Teksty byłyby wyraźniejsze, gdyby kolorystyka tła była bardziej stonowana, a same litery trochę większe. Co do ortografii też zbyt dobrze to nie wygląda. Jednak biorąc pod uwagę osiągnięcia KODLK (gratuluję) - trzeba o sobie przypominać, trochę popraw(poprawcie?) tylko warsztat i będzie dobrze :]
  Odpowiedz
#8
W dniu 14 sierpnia 2011 odbył się dziesiąty już z rzędu, jubileuszowy zjazd Komitetu. W trakcie tego zjazdu podsumowaliśmy dwuletnią działalność naszej organizacji oraz ustanowiliśmy nowe cele. Tym razem, nie bez znaczenia głównym punktem naszej podróży był Wałbrzych- drugie co do wielkości miasto Dolnego Śląska. To właśnie dzięki naszej działalności to miasto w przeciągu ostatnich dwóch lat zyskało najwięcej. Trochę zapomniane i mało atrakcyjne pod względem komunikacyjnym zyskało w tym roku aż cztery nowe połączenia ze Świnoujściem, Rzeszowem, Warszawą i Gdynią. Wszystkie cztery wymienione połączenia swój bieg zaczynają w Jeleniej Górze lub Szklarskiej Porębie, ale przejeżdżają przez to tętniące kiedyś życiem miasto.

Do Wałbrzycha udaliśmy się pociągiem IR GALICJA relacji Jelenia Góra- Rzeszów, jako że jest to nasz największy sukces tego roku. Omówiliśmy sprawy bieżące i ustanowiliśmy nowe cele.Do realizowanych w najbliższym czasie należą:
- uczestnictwo w konferencji MORO 13 października 2011;
- starania o uruchomienie połączeń kolejowych z Jeleniej Góry do Szczecina, Lublina oraz przez linię Zgorzelecką do Warszawy;
- starania o zagospodarowanie większej ilości pieniędzy na remont linii kolejowej z Jeleniej Góry do Wrocławia;
- remont wiat i przejść peronowych na dworcu w Jeleniej Górze.

Podsumowaliśmy również naszą dwuletnią działalność.
W trakcie naszej podróży nie obyło się bez przygód. Wracając do Jeleniej Góry pociągiem IR GALICJA relacji Rzeszów- Jelenia Góra, za stacją Wałbrzych Główny zepsuła się jednostka, ale na szczęście drużynie konduktorskiej udało się naprawić skład i dotarliśmy do Jeleniej Góry z tylko 15 minutowym opóźnieniem. Zjazd zakończyliśmy o godzinie 18:00 odjazdem do domów, z nadzieją, że następne lata na pewno będą lepsze.

OFICJALNA PREZENTACJA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI:

http://www.youtube.com/watch?v=x4BcwG6ggkM
Kolej to najlepszy środek transportu.
  Odpowiedz
#9
Gratuluję sukcesów i życzę następnych. Takie pytanie, czy organizujecie konsultacje społeczne?
  Odpowiedz
#10
Raczej nie. Wiemy czego ludzie potrzebują. Ale jak chcesz o coś zapytać albo czegoś się dowiedzieć to pisz na maila naszego albo pytaj tutaj.
Kolej to najlepszy środek transportu.
  Odpowiedz
#11
A sk±d wiecie czego ludzie potrzebuj± nie rozmawiaj±c z nimi?
  Odpowiedz
#12
Kontrolujemy ruch na stacjach i widzimy dokąd ludzie najczęściej wykupują bilety. Rozmawiamy z drużyną konduktorską i pracownikami kolei więc mamy rozeznanie gdzie co i jak. Zresztą ludzie najczęściej chcą tego co było i się przyjęło. Nie trzeba organizować spotkań i plenerów. Zbieramy podpisy i organizujemy akcje medialne, więc od razu byłoby wiadomo, czego ludzie nie chcą. Wiemy, że najbardziej pożądane kierunki to Kraków, Warszawa, Lublin, Gdynia i Szczecin, oraz Białystok i Łódź.
Kolej to najlepszy środek transportu.
  Odpowiedz
#13
Mimo wszystko zorganizowanie konsultacji spo³ecznych wp³ynê³oby pozytywnie na Wasz wizerunek jako stowarzyszenia. Dzia³ania, które wymieni³e¶ mo¿e i s± skuteczne, ale ma³o medialne.
  Odpowiedz
#14
Na pewno zorganizujemy coś takiego, ale dopiero gdzieś w kwietniu, maju, kiedy będzie formowany nowy rozkład jazdy na rok 2012/13. Po drugie, żeby zrobić coś takiego trzeba wynająć salę i zagospodarować środki na to. My na razie takich możliwości nie mamy. W przyszłym roku na pewno.
Kolej to najlepszy środek transportu.
  Odpowiedz
#15
Hm, a stoliczek na dworcu przy kasach nie wystarczy? Do tego zwykła ankieta, ulotki, rozmowy. Nie trzeba robić olbrzymiej kampanii, jak będzie zainteresowanie można organizować coś na większą skalę.
  Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mapa linii kolejowych 2014 Dudzio 5 3 108 14.11.2014, 10:56
Ostatni post: DamianT
  Filmy edukacyjne Polskich Linii Kolejowych pitagoras23 17 4 395 23.10.2012, 13:13
Ostatni post: pitagoras23
  Mały atlas linii kolejowych polski semaforek 15 6 684 18.06.2011, 13:42
Ostatni post: Tp4

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości