Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kraków] Podwyżka cen biletów
#1
Od początku sierpnia wzrosły ceny wszystkich biletów MPK. Dla przykładu bilet jednorazowy z 2.5 na 2.8. Ulgowy z 1.25/1.35 na 1.40. Znika podział na ulgi ustawowe i gminne. Ulga to 50% ceny biletu normalnego. U motorniczego kupimy TYLKO bilet godzinny,.

I największa głupota to nie zrobienie biletów dopłatowych. MPK proponuje bilety wymieniać w punktach sprzedaży biletów okresowych.
Ja wysłałem pismo, że jak dyrektor MPK zapłaci mi za dniówkę i za podróż to bilety wymienię. A tak nie ma głupich...
Odpowiedz

#2
kris123 napisał(a):wysłałem pismo, że jak dyrektor MPK zapłaci mi za dniówkę i za podróż to bilety wymienię. A tak nie ma głupich...


Na jaką odpowiedz liczysz?
Yo pasa de todo!
Odpowiedz

#3
Akurat zmniejszenie ilo¶ci ulg tylko do jednej 50% to dobry pomys³, tak jest w wiêkszo¶ci miast w Polsce - po co komplikowaæ ¿ycie pasa¿erom.
Odpowiedz

#4
To popieram. Natomiast zmuszanie ludzi do latanki za punktami jest chore. Można było zrobić dopłaty jak zawsze..
Odpowiedź wiadomo jaka będzie. Ale ja póki co wykorzystać muszę parę biletów które mam.
Odpowiedz

#5
kris123 napisał(a):To popieram. Natomiast zmuszanie ludzi do latanki za punktami jest chore.


A kto Ci każe latać i wymieniać? Wykorzystaj te które masz i następnym razem nie rób zapasu biletów na pół roku tylko kup jakiś okresowy i po sprawie :-)
Yo pasa de todo!
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poznań] Podwyżka cen biletów w MPK Poznań Maciej 9 5 045 31.03.2012, 20:54
Ostatni post: Gżągal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.