Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od ilu lat pociągiem? Prosze o szybka odp.
#16
Nie powiedziałem,że nie kradną wogóle, tylko nie kradną tyle,co np.kiedyś w Szczecinianinie. Łatwiej kraść przecież w mało zatłoczonym pociągu,niż w sezonowym gdzie w każdym przedziale jest przynajmniej kilka osób.
Nawet jeśli już trafi się jakaś szajka to wiem jak wszystko co cenne pochować w moim plecaku,poza tym nie mam zamiaru jechać sam w przedziale. Staram się jak najdokładniej zabezpieczyć przed potencjalną kradzieżą
Odpowiedz

#17
Najcenniejsze rzeczy trzymaj przy sobie, nigdy w plecaku! Dobrze jest sprawiæ sobie portfel z jakim¶ uchem albo metalow± sprz±czk±, taki który mo¿na sobie przypi±æ jakim¶ ³añcuszkiem do paska od spodni. Jeszcze bezpieczniej jest wyposa¿yæ siê w wieszan± na szyi torebkê, do której schowasz kasê, dokumenty, kartê - wieszasz to na szyi, chowasz pod bluzkê i mo¿esz spokojnie spaæ, bo musieli by Ciê rozebraæ przez sen ;-)
Odpowiedz

#18
Można jeszcze zrobić tak aby do portfela włożyć kartę sim od telefonu,
Obleśny Szczur napisał(a):Dobrze jest sprawić sobie portfel z jakimś uchem albo metalową sprzączką, taki który można sobie przypiąć jakimś łańcuszkiem do paska od spodni.
Zrobić tak i gdy już nam ... ukradną to karta SIM ma w sobie GPS i wiemy gdzie będzie. Mogą zrobić też tak że jak pociąg będzie po mału dojeżdżał do danej stacji to szybko odepną kurtkę wezmą to i owo i gdy motorniczy pociągu otworzy drzwi na stacji ci wybiegną.
Odpowiedz

#19
Czyli podsumowując:uważać na złodziei itp. i nie martwić się że konduktor mnie złapie, bo jadąc pociągiem nie łamię prawa.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi :-)
Odpowiedz

#20
Piotr5286 napisał(a):ukradn± to karta SIM ma w sobie GPS
Wiêkszej bzdury dawno nie czyta³em. Sk±d Ty masz takie pomys³y?
Odpowiedz

#21
Tak ja też robiłem:wolny przedział to idę i siedze sam. Ale to było na krótszych dystansach,chociażby do 100 km. Tutaj tylko się martwiłem że jak konduktor zobaczy mój bilet podróżnika, to może dopytywać gdzie jade,czemu sam. Ale o ile wiem to konduktor nawet służbista ma obowiązek tylko sprawdzać bilety a nie interesować się gdzie ktoś jedzie czy coś. Nie jestem specjalnie "wyszczekany" ale jak będzie coś do mnie miał to mu powiem to co się tu dowiadziałem :-)
Odpowiedz

#22
A ja my¶lê, ¿e to dobrze, gdy kto¶ z dru¿yny siê pyta gdzie kto¶ jedzie. To znaczy, ¿e jest czujny i chce wiedzieæ, co mo¿e go czekaæ podczas jego s³u¿by. Gdzie¶ tu na forum by³ kiedy¶ jaki¶ link do takiej opowie¶ci jak to konduktor zrobi³ podró¿nemu herbatê, ile w tym prawdy nie wiem, ale chcia³bym ¿eby tak by³o.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.