Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gastronomia dla podróżnika
#76
przewoz napisał(a):Do tej pory zdawało mi się, że znam ten kawałek Wawy, a jednak nie Wink
W takim razie cieszę się, że mogłam coś podpowiedzieć Smile
Sama nie miałam pojęcia o Barku, ale jem tam obiady jak jestem na szkoleniu (najbliższe w ten weekend) - dzięki temu je poznałam Big Grin

Moja ulubiona potrawa to kurczak w sosie szpinakowo-serowym z ryżem.

Kolej damskim okiem
elf KM girl
Odpowiedz

#77
Czy znacie jakąś dobrą i zarazem tanią restaurację,bar,pizzerie itp. niedaleko dworca PKP Katowice.Z góry dzięki z odpowiedź ;-D
Odpowiedz

#78
Dobre kebaby zapodają na 3 maja.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#79
rustsaltz napisał(a):Dobre kebaby zapodają na 3 maja.
Serio, kebab może coś tradycyjnego :-|
Odpowiedz

#80
A to nie moje rejony... Na pizzę to mogę z dziewczyną iść (ale to niestety boli kolejarski budżet Tongue), do baru chodzimy na piwo (tutaj koneserom polecam Białą Małpę-też na 3 maja). Jedzenie serwują w Cafe-Bar Podróżnik obok dworca PKS, ale jakości nie znam.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#81
lolingpl napisał(a):Czy znacie jakąś dobrą i zarazem tanią restaurację,bar,pizzerie itp. niedaleko dworca PKP Katowice.

dobra i tania koło PKP Katowice, to nie... Ale na Stawowej chyba byłem kiedyś przypadkiem na piwie i obiedzie w jakiejś knajpie niedaleko McDonalda. Cenowo było bardzo OK, w sensie obiad do 15 zł + piwo. Jeszcze na Wawelskiej bliżej 3go Maja jest podobny klimat w podwórku, czyli da się coś dobrego zjeść względnie tanio i piwa się napić, ale nazw już nie pamiętam.
Odpowiedz

#82
Tradycyjnie tanio w Katowicach niedaleko dworca stołówka na skrzyżowaniu Sądowej i Matejki
Dobry jest też barek w przejściu podziemnym koło schodów wyjściowych na plac Andrzeja (wygląda jak wygląda ale jedzenie dobre)
i jeszcze Nazar kebab na placu Andrzeja
Odpowiedz

#83
Cytat::na dworcu w Tczewie jest punkt gastronomiczny czynny całą dobę. Zapiekanki, obiady plus mały sklep spożywczy. Do tego na dworcu znajduję się punkt piekarni sambor, gdzie można kupić niezwykle smaczne pizzerki"

I nie tylko :-) Osobiście smakują mi te rogaliki z czekoladą.
Na miejscu byłej informacji jest obecnie punkt z fast-foodami,hamburgery,hot dogi.Ceny w normie
Odpowiedz

#84
A czy znacie coś godnego polecenia i na studencką kieszeń w okolicach Krakowa Głównego? Będę tam niedługo dwie godziny czekał na przesiadkę, więc wypadałoby coś wszamać Big Grin
Odpowiedz

#85
Przy wyjściu z dworca, tylko nie od strony Galerii jest buda z bardzo tanimi drożdżówkami i dosyć dużymi. A poza tym w koło kebaby itp. ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#86
Co do jedzenia w pociągu to zazwyczaj bułki z serem, rogaliki, czasami jakiś fast-food.Tak na marginesie wie ktoś czy w Gdyni jest jakiś dobry fast-food ?
Odpowiedz

#87
Jadł ktoś w barze/restauracji Wars Express? Restauracje mają niebawem pojawić się na głównych dworcach w Krakowie i Radomiu. Podobno od stycznia 2013 działa on na dworcu Warszawa Wschodnia. Nie wiem, nie widziałem, nie jadłem, nie znam się.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#88
mikrobart, korzystałem tak w Warszawie, jak i w Krakowie. Mogę polecić. Mają tam dość duży wybór tzw. dań barowych, napoi zimnych i gorących, przekąsek itp. Dużym plusem jest to że im częściej się korzysta, tym taniej można jeść, gdyż do każdego zamówienia otrzymuje się kupon rabatowy ;-)
Odpowiedz

#89
Ja za kazdym razem jak jestem w stolicy to cos zjem właśnie w warsie i z czystym sumieniem mogę polecić tam tejże jedzenie ;-) w warszawie centralnie również znajdduje sie bar Warsu :-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#90
Jadłem na dworcu Warszawa Centralna. To taki rodzaj baru z szybkim jedzeniem, typu zapiekanki, gorące psy, piady itp. uzupełnione o dania tradycyjne np. jajecznica. Bez szału, pierogi odgrzewane w mikrofalówce.
Nie jest to buda typu „Kosmo-Kebab” czy „Bar Zapiexy-Xero”, ale nie jest to też restauracja pokroju „Green Patio” (do niej szczególnie daleko) czy chociażby „Kantyna Laser”.

Wars ma poważanie i jak ktoś chce zjeść coś na szybkości, to miejsce jak najbardziej dobre. Atrakcyjne godziny otwarcia, pełne menu bez podziału na pory dnia. Ale jak ktoś chce zjeść porządny obiad, to nie bardzo.
Ogólna ocena pozytywna.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bilet podróżnika - jakieś pomysły? trolowaty 20 8 532 06.01.2017, 19:55
Ostatni post: TucoRamirez
  Książeczka podróżnika Gżągal 13 5 261 06.10.2015, 10:20
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.