Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestawienia i frekwencja w pociągach międzynarodowych
#16
EC 105 Sobieski [Warszawa - Wien]



EP09-026 + 1[IC] + wagon restauracyjny + 2[IC] + 2[IC] + 2b[IC] + 2[IC]

Międzynarodowy pociąg Kasztan [Kijów - Berlin - Kijów]



do Kijowa: EP09-030 + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA]

do Berlina: EU07-070 + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA] + sypialny[UA]
Odpowiedz

#17
28.07.11

Międzynarodowy pociąg Chopin z Wiednia Pragi i Budapesztu do Warszawy



EP09-026 + sypialny[IC] + sypialny[IC] + 2[IC] + 2[OBB] + 2[OBB] + sypialny[IC] + 2[CD] + sypialny[IC] + sypialny[IC]
Odpowiedz

#18
28.07.11

EuroCity Polonia Warszawa Wsch. - Villach Hbf.



EP09-026 + 1[IC] + wagon restauracyjny + 2[IC] + 2[IC] + 2b[IC]
Odpowiedz

#19
"Moscau Express" w Warszawie [27/28.07.11]



TRAXX 186 DB + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[БЧ] + sypialny[БЧ]
Odpowiedz

#20
D 405 Bohumin - Moskwa z 28.07.11



Czeska "Jadwiga" + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD] + sypialny [БЧ] + sypialny[RZD] + sypialny[RZD]
Odpowiedz

#21
Międzynarodowy pociąg Berlin - Saratov z 20.08.2011



TRAXX 186 [DB] + wagony sypialne kolei rosyjskich
Odpowiedz

#22
4 składy BWE nagrane w przeciągu dwóch dni, czyli 20.08.11 oraz 04.09.11



EC 40
ES xxx + 2[BWE] + 2[BWE] + 2[BWE] + 2[BWE] + 1[BWE] + 1[BWE]

EC 42
ES 006 + 2[BWE] + 2[BWE] + 2[IC] + 2[BWE] + 1[BWE] + 1[BWE]

EC 45
ES 010 + 1[BWE] + 1[BWE] + 2[BWE] + 2[IC] + 1[BWE] + 1[BWE]

EC 47
ES 007 + 1[BWE] + 1[BWE] + 2[IC] + 2[BWE] + 1[BWE] + 1[BWE]
Odpowiedz

#23
Łukaszu, z całym szacunkiem, ale po co raczysz nas filmami sprzed 3 tygodni? Jeśli już czujesz potrzebę ich nagrywania i wrzucania tutaj, to wrzucaj aktualne, a nie prehistorię z sezonu.

EOT.
Odpowiedz

#24
A Ty myślisz, że ja cały czas siedzę na kompie i mam czas na wrzucanie filmów?

Poza tym chyba pisałem w Shoutboxie, że wyjeżdżam na wakacje!

Nie chcesz, nie oglądaj. Inni użytkownicy tego forum nie zgłaszają zastrzeżeń, że filmy dodaję z opóźnieniem. Lepiej z opóźnieniem, niż w ogóle, prawda? Bo poza mną i użytkownikiem @Maciej nikt ostatnio nie pisze nic w tym wątku.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#25
Nie masz czasu na wrzucanie "filmów", ale masz czas na ich nagrywanie? Co kogo obchodzi zestawienie pociągów z 20.08.11 r.? Jak już czujesz potrzebę wrzucania tych "filmów", to wrzucaj aktualne, przynajmniej będę miał z tego pożytek i będę wiedział, w jakim zestawieniu obecnie jeżdżą niektóre pociągi.

pitagoras23 napisał(a):Poza tym chyba pisałem w Shoutboxie, że wyjeżdżam na wakacje!

A co to ma do rzeczy? Jak wypadnie Ci wyjazd w delegację na 3 miesiące, to w grudniu też będziesz wrzucał filmy z września?

pitagoras23 napisał(a):Nie chcesz, nie oglądaj.

Wiedziałem!

pitagoras23 napisał(a):Inni użytkownicy tego forum nie zgłaszają zastrzeżeń, że filmy dodaję z opóźnieniem. Lepiej z opóźnieniem, niż w ogóle, prawda?

Sam sobie odpowiedziałeś. Nikt nie ucierpi, skoro nie dowie się, w jakim zestawieniu 20 sierpnia br. jechał BWE.

pitagoras23 napisał(a):Bo poza mną i użytkownikiem @Maciej nikt ostatnio nie pisze nic w tym wątku.

I nie daje Ci to nic do myślenia...?
Odpowiedz

#26
To ma do rzeczy, że ktoś kogo nie ma w Polsce nie ma możliwości udzielania się na forum.
A co ma mi dać do myślenia?
Tak, jak mówiłem, nie chcesz oglądać starych składów, nie oglądaj. Chcesz pisać skargi napisz do administratora o zamknięcie wątku, skoro tak Cię to razi.

I weź może odczep się ode mnie raz na zawsze, bo myślisz, że nie widziałem, co napisałeś w innym wątku? To moja sprawa, jak nazywam SWOJE filmy.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#27
pitagoras23 napisał(a):To ma do rzeczy, że ktoś kogo nie ma w Polsce nie ma możliwości udzielania się na forum.

A gdyby nie było Cię 2 miesiące, to po tych dwóch miesiącach też byś wrzucił te "filmy"? Zlituj się...

pitagoras23 napisał(a):A co ma mi dać do myślenia?

Przeczytaj raz jeszcze to co napisałeś.

pitagoras23 napisał(a):Tak, jak mówiłem, nie chcesz oglądać starych składów, nie oglądaj. Chcesz pisać skargi napisz do administratora o zamknięcie wątku, skoro tak Cię to razi.

Powiedz mi, na jakiej podstawie odwracasz kota ogonem i sugerujesz, jakobym chciał zamknąć ten wątek? Wręcz przeciwnie, czasem mogę się w tego typu tematach dowiedzieć cennych rzeczy w kwestii zestawienia niektórych pociągów. Aktualnych, a nie sprzed prawie miesiąca.

pitagoras23 napisał(a):I weź może odczep się ode mnie raz na zawsze, bo myślisz, że nie widziałem, co napisałeś w innym wątku? To moja sprawa, jak nazywam SWOJE filmy.

Nie wiem co Ty tam widziałeś, a czego nie widziałeś, wiem tylko tyle, że nie ma pociągu o nazwie Sudety, co nam kłamliwie w "filmie" próbowałeś wcisnąć, a z tego co pamiętam, to już kilka osób na forum prosiło Cię, żebyś nie używał nazw pociągów, chyba, że z dopiskiem "dawny" lub "d", tak jak robi to większość szanujących swoją wiarygodność pasjonatów kolei.

PS. Pytanie do pozostałych użytkowników forum - czy ktoś z Was nagrywał wczoraj przejazd pociągu TLK z Warszawy do Łodzi ok. godziny 17.30 na krańcach Warszawy?
Odpowiedz

#28
Nie wiem, co bym robił, a co nie. Skoro do filmów nagranych w stolicy nikt się nie przyczepił, oznacza, że użytkownicy nawet z opóźnieniem chcą wiedzieć, czego się mogą spodziewać.

Tam, gdzie mam dodawać to oznaczenie, tam je dodaję. W innych miejscach mogę robić to, co uważam dobre dla siebie. Ciekawe też, czy jestem w tym kraju jedyny, co nadal używa nazw pociągów, których "niby nie ma". Jeśli tak to może zgłoś mnie do jakieś instytucji chroniących zabytki ;-D
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#29
Wiesz, ja bym Cię zgłosił do innych instytucji, ale nie powiem do jakich bo nie chcę dostać ostrzeżenia od moderatorów. ;-)

Robię tak jak radzi @ET40, kończę tę "dyskusję", bo rozmowa z Tobą to jak rzucanie grochem o ścianę. Skoro uważasz się za miłośnika kolei, a miłośnik kolei z reguły wie więcej, aniżeli przeciętny pasażer (w kwestii nazw, których nie ma również), to powinieneś się stosować do tego, co aktualnie na kolei obowiązuje. Nie robiąc tego, sam podważasz swoją wiarygodność. Tyle z mojej strony.

W dalszym ciągu podtrzymuję swoje pytanie co do osoby nagrywającej przejazd pociągu do Łodzi. :-)
Odpowiedz

#30
16.10.2011
EuroCity, nr EC45
Berlin Hbf - Warszawa Wschodnia

ES 0?? + 1 [BWE] + bar + 2[BWE] + 2[BWE] + 2[BWE] + 2[BWE] + 2[BWE]
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wagony bezprzedziałowe w pociągach nocnych; opinie ET40 1 4 524 17.01.2018, 11:29
Ostatni post: SAP102
  Wi-Fi w pociągach a modem GSM Baton 2 2 981 31.07.2015, 14:14
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.