Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czekając na pociąg...
#1
... włącz laptopa i pomóc potrzebującym!! Smile

Nawiązując do tematu chciałbym przedstawić Wam stronę, dzięki której możecie w przeciągu 6 sekund dziennie pomóc osobom i zwierzętom w potrzebie.

Jedyne co trzeba zrobić by móc przekazać dziennie (poprzez sponsorów niżej wymienionych fundacji) 1,11zł i produkty żywnościowe na rzecz potrzebujących osób i karmę dla piesków to wejść na stronę: www.CodzienniePomagam.pl i raz dziennie kliknąć w ikonki fundacji (tj. pajacyka, wyklikaj żywność, habitat, okruszek, polskie serce i pusta miska).

Komu pomagasz?

1 kliknięcie w Pajacyka = 0,05zł/dzień -> 18,25zł/rok -> 7,3 obiadu dla głodnych dzieci
1 kliknięcie w Habitat = 1zł/dzień ->365zł/rok -> 600.000zł/dom
1 kliknięcie w Polskie Serce = 0,01zł/dzień -> 3,65zł/rok
1 kliknięcie w Okruszek = 0,05zł/dzień -> 18,25zł/rok -> żywność dla ubogich
1 kliknięcie w Wyklikaj Żywność/dzień -> kilka produktów żywnościowych/rok
1 kliknięcie w Pusta Miska = 1kliknięcie/dzień -> 365/rok -> karmę dla 5,21 piesków

Przydatne informacje

Dołącz do grona Codziennie Pomagających i przekaż wieść o akcji najbliższym!
Kliknij "lubię to" na Facebook'u lub na stronie: http://CodzienniePomagam.pl

Dodaj nas do znajomych na Naszej Klasie: http://nk.pl/profile/40123529

Nie bądź obojętny/a na ludzką tragedię! Wspólnie zmieńmy świat na lepszy!
Odpowiedz

#2
Mnie zawsze ciekawiło na jakiej podstawie kliknięcie generuje jakikolwiek zysk na cele dobroczynne, kiedy żaden pieniądz w ten sposób nie jest bezpośrednio przekazywany.
Jaro

Odpowiedz

#3
ET40, za każde kliknięcie (w zależności od fundacji) przekazywane są pieniążki albo produkty od sponsorów. W zamian na stronach fundacji wyświetlane są loga firm, które w dany sposób wspierają fundacje Smile Np. pajacyka wspiera m.in. Zenith OptiMedia Group i siec sklepów Auchan co można zobaczyć m.in. na głównej stronie i po kliknięciu w brzuszek pajacykaSmile

Pozdrawiam,
Marcin
Odpowiedz

#4
Rozumiem, niezły pomysł :-)
Skoro i tak reklamy są wszechobecne, to niech zarabiają nie tylko dla publikatorów, ale też na cele charytatywne - tak proste, a tak genialne :-)
Jaro

Odpowiedz

#5
Dokładnie Smile i też uważam, że dużym plusem jest to, że te reklamy nie zasłaniają całej strony np. pajacyka tylko niewielką ale widoczną powierzchnię Smile
Odpowiedz

#6
No wspaniała rzecz, ale ja zawsze myślę, że to jakaś podpucha... Kliknąłem na wszystkie. Smile Szkoda, że nie ma takiego czegoś na parowozy. :-D
A ten dom co kliknąć trzeba to dla kogo? Dla bezdomnych?
http://www.vagonweb.cz/razeni/index.php?rok=2014 Zestawienia składów, m. in. w Polsce. Potwierdzam zgodność z rzeczywistością
Odpowiedz

#7
Na parowozy powiadasz. To może być dobry pomysł!

Pieniądze nie biorą się znikąd - dają je sponsorzy, których reklamę w zamian wyświetlają te strony. Tak na przykład każdy może zostać sponsorem dziennych reklam na Pajacyku. To nie są jakieś ciężkie pieniądze :-)

Może dla parowozów też by się dało znaleźć sponsorów chętnych do takiej formy reklamy. Jak widać, na forach kolejowych takie klikanie jest popularne (chociaż ja osobiście uważam, że to mało produktywne - no ale skoro są sponsorzy, i chcą za to płacić...)
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz

#8
karolmaszynista napisał(a):No wspaniała rzecz, ale ja zawsze myślę, że to jakaś podpucha...

Drogi Karolu, wystarczy zobaczyć jak długo Pajacyk działa i jaką popularnością się cieszy :-) Gdyby to nie działało już dawno prokuratura by się tym zajęła (np. że PAH wykorzystuje logo np. Auchana do podniesienia rangi swojej strony) ;-)

Jeżeli uda się znaleźć sponsorów na akcję "klikania dla parowozów" - z pewnością znajdzie się do niej link na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.CodzienniePomagam.pl">www.CodzienniePomagam.pl</a><!-- w --> Smile Zawsze to kilkaset więcej kliknięć dziennie co w skali roku może dać pokaźną sumkę Smile
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.