Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Łódź] Testy Moderusa Beta
#31
pitagoras23 napisał(a):Minusem jest jak w Tramino - szarpią strasznie przy ruszaniu i hamowaniu.
Czy ja wiem, czy to tak bardzo zależy od pojazdu? Tu decyduje chyba głównie technika prowadzenia. Też myślałem, że w 19T "szarpie", trafiłem potem jednak na lepszego motorniczego i jechało się płynnie.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#32
Czuć ducha 105-tki, ale mimo to lubię te wozy. Miałem okazję kilkukrotnie skorzystać z poznańskich Bet.
pitagoras23 napisał(a):Jest ciut gorszy niż Tramino, bo nie jest całkowicie niskopodłogowa.
A po co Ci 100% niskiej podłogi? Niski człon środkowy zupełnie wystarczy.

Ciekaw jestem jak jest ze stabilnością pudła Bety na łódzkim wąskim torze.
Jaro

Odpowiedz

#33
Niskie pudło na całej długości zdecydowanie ułatwia poruszanie się po tramwaju, dwa więcej miejsca dla podróżnych, bo jednak schodki zajmuję trochę przestrzeni i Moderusy są mniej pojemne od Tramino.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#34
ET40 akurat w kwestii niskiej podłogi zgadzam się z Łukaszem. W Gdańskich Dortmundach w członie środkowym mieszczą się ledwo 2 wózki dziecięce blokując jednocześnie przejście i utrudniając wysiadanie. Z obserwacji zauważyłem że coraz więcej matek z małymi dziećmi woli poczekać chwilę na Swinga niż wsiadać do Dortmunda.
Fotoblog
Podróże z Aparatem
Rok 2012 -(narazie)20309 km
Rok 2011 - 33287 km
Rok 2010 - 45064 km
Rok 2009 - 26606 km
Odpowiedz

#35
Jak mam to nazwać jak nie wygodnictwem i roszczeniówą z ich strony? Autobusy niskopodłogowe w Bydgoszczy mają tylko jedną "rzeźnię" naprzeciwko drugich drzwi i jakoś wszyscy dają radę się pomieścić. Warte uwagi jest to, że znacznie łatwiej zagospodarować przestrzeń w pojeździe z wysoką podłogą, jest to też wygodniejsze dla pasażerów stojących.
Jaro

Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Łódź] Komunikacja miejska i podmiejska ET40 7 4 183 29.12.2014, 13:42
Ostatni post: rustsaltz
  [Łódź] Rewolucja przed Kaliskim Urbi 1 3 864 03.12.2012, 21:16
Ostatni post: norbert
  [Warszawa] Testy elektrycznego autobusu kazio 0 2 948 10.07.2012, 18:09
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.